امروز : دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 23
۱۱:۰۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 94186
تاریخ انتشار: ۱۶ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۰:۱۸
تعداد بازدید: 27
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از اصفهان، در تمام تیم‌های فوتبال دنیا هستند بازیکنانی که با حضورشان در یک تیم از ابتدا تا ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از اصفهان، در تمام تیم‌های فوتبال دنیا هستند بازیکنانی که با حضورشان در یک تیم از ابتدا تا انتهای دوران بازیگریشان هم به خودشان شخصیت و جایگاه می‌دهند هم به تیمشان.

بازیکنانی همانند رائول، دل‌پیرو، توتی و... مثال‌هایی از این دست هستند هر چند برخی از آنها در اواخر دوران بازیگریشان از تیم‌های محبوبشان جدا شدند اما این موضوع نتوانست خیلی در محبوبیتشان خللی وارد کند چراکه خاطرات بسیار خوبی را در زمان حضور در تیم‌هایشان پدید آورده‌ بودند.

چنین بازیکنانی در فوتبال ایران نیز کم نبوده‌اند و نمونه بارز این موضوع محرم نویدکیا است که شاید از این لحاظ تنها نمونه باشد، کاپیتان سپاهان در سال‌هایی که تیمش هنوز به محبوبیت فعلی خودش نیز نرسیده بود و خواهان بسیاری در تیم‌های پایتخت داشت در سپاهان ماند تا هم خودش و هم سپاهان را به نامی بزرگ تبدیل کند.

پای ثابت تمام افتخارات سپاهان و پرافتخارترین کاپیتان ایرانی طی نزدیک به دو دهه اخیر محرم بوده است، جایگاهی که شاید اگر این بازیکن به یکی از تیم‌های پایتخت می‌رفت هیچ‌گاه بدان دست پیدا نمی‌کرد.

اما شرایط  مشابه نویدکیا در سپاهان را قاسم حدادی‌فر در ذوب‌آهن می‌رود که پیدا کند، این بازیکن که چندین فصل است از تیم‌های استقلال و پرسپولیس پیشنهاد دارد تا به حال به این پیشنهادات جواب منفی داده تا خودش را به یک اسطوره در این تیم تبدیل کند.

قاسم با ماندن در ذوب‌آهن نشان داد بر خلاف بسیاری از بازیکنان امروزی که تنها به دنبال پول و حضور در رسانه‌ها هستند هیچ علاقه‌ای به این‌گونه مسائل ندارد و عشق و تعصب به پیراهنش را بر هر چیزی ارجح می‌داند.

این دست بازیکنان زمانی که دوران فوتبالشان نیز به پایان برسد نیز همچنان میان مردم محبوبیت و اعتبار خودشان را حفظ می‌کنند و این‌گونه نیست که با پایان فوتبالشان هیچ کس آنها را به یاد نیاورد، اتفاقی که به جرات برای حداقل 95 درصد بازیکنان رخ می‌دهد.

چرا بازیکنانی مانند مهدی مهدوی‌کیا و کریم باقری همچنان میان اهالی فوتبال ایران محبوب هستند و حتی استقلالی‌ها نیز آنها را دوست دارند، جدای از اخلاق بسیار خوب و مردمداری این بازیکنان حضور ثابتشان تنها در یک تیم در ایران موجب افزایش این محبوبیت شده است.

هر چند ممکن است در تیم‌های دیگری نیز این بازیکنان بازی کرده باشند اما همگان این دو بازیکن را بازیکن پرسپولیس می‌شناسند.

حال این شرایط برای قاسم حدادی‌فر نیز مهیاست، بازیکنی خوش‌اخلاق و مؤدب که به واقع شرایط تبدیل شدن به این دست بازیکنان اسطوره را دارد.

البته منکر پیشرفت بازیکنان نیستیم و اعتقاد داریم اگر تیم‌های خوب خارجی خواهان این بازیکن خوب و ملی‌پوش ذوب‌آهن باشند، حدادی‌فر باید از این فرصت استفاده کند اما این کار در صورتی‌که از طریق باشگاه ذوب‌آهن به عنوان برند این بازیکن صورت گیرد بهتر است.

انتهای پیام/63020/گ30/پ3003
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها