امروز : پنجشنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 14
۱۰:۱۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 94187
تاریخ انتشار: ۱۶ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۰:۱۸
تعداد بازدید: 32
رضا باکری دبیر انجمن صنایع لبنی شیر ایران در گفت‌‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، گفت: برای سه ماه دوم سال از ...

رضا باکری دبیر انجمن صنایع لبنی شیر ایران در گفت‌‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، گفت: برای سه ماه دوم سال از کارگروه کنترل بازار و از ریاست جمهوری تقاضای یارانه شیر شده است.

وی افزود: درخواست یارانه شیر تابستان در مرحله طرح در جلسه است و قرار در دستور کار هیئت وزیران برای بررسی قرار گیرد، ولی هنوز در مورد آن تصمیمی اتخاذ نشده و مصوبه‌ای هم صادر نشده است.

دبیر انجمن صنایع شیر ایران گفت: هم‌اکنون قیمت خرید شیر خام از دامداران بر اساس عرضه و تقاضا تعیین می‌شود و این قیمت بین 1110 تا 1250 تومان براساس مرغوبیت شیر متفاوت است.

دبیر انجمن صنایع لبنی شیر ایران، اظهار داشت: احتمال دارد و انتظار می‌رود با درخواست یارانه شیر برای تابستان موافقت شود، ولی شیر باید در نیمه دوم سال آینده از شرایط یارانه خارج شود.

وی اظهار امیدواری کرد: با تأمین نهاده‌های دامی فراوان که وزارت جهاد کشاورزی از طریق شرکت پشتیبانی امور دام در حال برنامه‌ریزی برای آن است قیمت نهاده‌ها در بازار کاهش یابد و بهای تمام شده شیر پایین بیاید و قیمت عرضه و تقاضا با قیمت تمام شده شیر منطبق شود.

انتهای پیام/ب
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها