امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۱۴:۵۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 94194
تاریخ انتشار: ۱۶ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۰:۱۸
تعداد بازدید: 69
محمدحسین شیخ‌الاسلام کارشناس مسائل بین‌الملل در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، درباره اظهارنظر یک مقام ...

محمدحسین شیخ‌الاسلام کارشناس مسائل بین‌الملل در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، درباره اظهارنظر یک مقام آمریکایی مبنی بر اینکه در صورت عدم سازش ایران ما مذاکرات را قطع خواهیم کرد، اظهار داشت: بلاشک آمریکا و اوباما بیش از ما به این مذاکرات نیاز دارند چرا که اوباما در سیاست خارجی خود موفقیتی نداشته است.

شیخ‌الاسلام ادامه داد: جان‌کری وزیر امور خارجه اوباما درصدد بود تا بین نتانیاهو و محمود عباس قرارداد صلح برقرار کند اما امروز ما در صحنه فلسطین شاهد این هستیم که محمود عباس با دشمنان قسم‌خورده اسرائیل مانند حماس قرارداد بسته و فلسطینی‌ها نیز در حال خروش علیه اسرائیل هستند.

این کارشناس مسائل بین‌الملل با اشاره به شکست آمریکا در قضیه سوریه افزود: آنها می‌خواستند که بشاراسد را ساقط کنند که ملت سوریه با رأی به بشاراسد میخ آخر را به تابوت آمریکا زد.

وی با اشاره به شکست طرح‌های آمریکا در منطقه از جمله عراق خاطرنشان کرد: تنها جایی که آنها می‌توانند کارنامه موفقی نشان دهند این است که به زعم خود با ایران توافق کنند که منجر به کنترل برنامه غنی‌سازی ایران شود در حالیکه آنها همزمان با چین و روسیه نیز درگیر هستند.

شیخ‌الاسلام با تأکید بر اینکه ماهیت آمریکا برای مذاکره‌کنندگان ما روشن است، یادآور شد: ماهیت آنها جنایتکاری به سبک 12تیر 67 است که هواپیمای مسافربری ما را با بیش از 200مسافر مورد هدف قرار دادند.

این کارشناس مسائل بین‌الملل گفت: تیم مذاکره‌کننده با چنین موجودات خبیثی در حال مذاکره است که ماهیت‌شان در حال حاضر تغییر نکرده بلکه نیازهایشان تغییر کرده است، لذا ما مشغول جنگ مذاکره هستیم که از این رو هرگونه کوتاهی طرف مقابل را جری خواهد کرد.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها