امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۰۹:۰۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 94207
تاریخ انتشار: ۱۶ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۱:۳۳
تعداد بازدید: 128
خسرو نظری، رئیس مرکز برنامه‌ریزی و نیروی انسانی و فناوری اطلاعات وزارت آموزش و پرورش در گفت‌وگو با خبرنگار آموزش و پرورش خبرگزاری پیروان موعود به نقل ...

خسرو نظری، رئیس مرکز برنامه‌ریزی و نیروی انسانی و فناوری اطلاعات وزارت آموزش و پرورش در گفت‌وگو با خبرنگار آموزش و پرورش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس و در پاسخ به این پرسش که «عصر دیروز هیأت وزیران مبلغ 10 میلیارد ریال برای پرداخت به معلمان نمونه کشوری تصویب کرد و شیوه پرداخت این اعتبار چگونه است؟»، اظهار داشت: این مبلغ به معلمان نمونه کشوری سال تحصیلی 93-92 پرداخت خواهد شد.

وی افزود: تعداد معلمان نمونه کشوری در مجموع 45 نفر است که از قبل مشخص شده بود چه مبلغی به این معلمان نمونه تعلق خواهد گرفت.

نظری با بیان اینکه آموزش و پرورش پیش از این، بر مبنای مقدورات مبلغ 5 میلیون تومان برای معلمان نمونه کشوری پیش‌بینی کرده بود، خاطرنشان کرد: پس از آن، رئیس جمهور قول یک خودرو را داده بودند که قرار بود خودرو یا مبلغ خودرو به معلمان نمونه کشوری پرداخت شود.

رئیس مرکز برنامه‌ریزی و نیروی انسانی و فناوری اطلاعات وزارت آموزش و پرورش به فارس گفت: وزیر آموزش و پرورش هم در این راستا قول یک سفر عمره را به معلمان نمونه کشوری داده بود.

وی با بیان اینکه به محض تأمین اعتبار این مبلغ 10 میلیارد ریالی که توسط هیأت وزیران مصوب شده است به معلمان نمونه پرداخت خواهد شد، تصریح کرد: آن مبلغی که وزارت آموزش و پرورش قبلاٌ پیش بینی کرده بود با قول خودروی رئیس جمهور حذف شد.

وی تصریح کرد: در مجموع یک خودرو و یک فیش حج عمره به معلمان نمونه کشوری پرداخت می‌شود.

به گزارش فارس، هیأت وزیران عصر یکشنبه به ریاست حجت‌الاسلام والمسلمین حسن روحانی رئیس‌جمهور کشورمان تشکیل جلسه داد و اعضای دولت با اختصاص مبلغ 10 میلیارد ریال بابت تقدیر از معلمان نمونه کشوری موافقت کردند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها