امروز : شنبه ۴ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 24
۱۵:۲۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 94220
تاریخ انتشار: ۱۶ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۱:۳۳
تعداد بازدید: 98
به گزارش خبرنگار فارس،  ضیافت افطاری شهردار تهران شب گذشته با حضور برخی از اعضای شورای شهر، معاونین شهردار و شهرداران مناطق برگزار شد. * ضیافت ...

به گزارش خبرنگار فارس،  ضیافت افطاری شهردار تهران شب گذشته با حضور برخی از اعضای شورای شهر، معاونین شهردار و شهرداران مناطق برگزار شد.

* ضیافت افطاری در ساختمان ایران‌زمین برپا شد.

* بحث خاصی بین اعضای شورای شهر و شهردار مطرح نشد.

* نماز جماعت برگزار شد. بعد از ان افطاری که شامل نان،پنیر، خرما و ... سرو شد شام هم چلوگوشت با جوجه کباب بود.

* مازیار حسینی معاون فنی عمران شهرداری تهران و جعفر تشکری هاشمی معاون حمل و نقل ترافیک تهران، عیسی شریفی قائم‌مقام شهردار و معاون امور مناطق و یزدانی شهردار منطقه یک از مدیران غایب شهرداری در این جلسه بودند.

* برخلاف اعلام نظرها مبنی بر اینکه قالیباف در بیمارستان بستری شده است،  ضیافت دیشب با حضور شهردار تهران برگزار شد.

* الهه راستگو ، حقانی، حافظی، مجتبی شاکری، اقبال شاکری، سرخو، دنیامالی، مختاباد، فاطمه دانشور، هادی ساعی، علیرضا دبیر، معصومه آباد، پرویز سروری و رضازاده از اعضای غایب شورا در ضیافت شهردار تهران بودند.

* عباس جدیدی به همراه پدرش با تأخیر در این جلسه حاضر شد.

* محمدهادی ایازی معاون سابق شهردار تهران در امور اجتماعی که در حال حاضر در وزارت بهداشت مشغول به فعالیت است در جلسه دیشب حاضر بود.

* در پایان شب، امرودی معاون شهردار، مهدی چمران و چند عضو دیگر شورا تا پاسی از شب در بوستان‌های تهران گشت زده و بر برنامه‌های فرهنگی شهرداری که در شب‌های رمضان برگزار می‌شود نظارت کردند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها