امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۰۲:۲۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 94241
تاریخ انتشار: ۱۶ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۵:۱۲
تعداد بازدید: 57
علی شاه‌حاتمی کارگردان سینمای ایران در گفت‌وگو با خبرنگار سینمایی فارس، درباره آخرین فعالیت‌های سینمایی خود عنوان کرد:‌ دو  فیلمنامه  سینمایی را ...

علی شاه‌حاتمی کارگردان سینمای ایران در گفت‌وگو با خبرنگار سینمایی فارس، درباره آخرین فعالیت‌های سینمایی خود عنوان کرد:‌ دو  فیلمنامه  سینمایی را آماده ساخت دارم که مراحل نگارش و بازنویسی آن به اتمام رسیده است.

وی افزود: فیلمنامه «کودک و خدا» را به تهیه‌کنندگی خودم و کارگردانی حمید شاه‌حاتمی تولید خواهم کرد و برای آغاز تولید این اثر سینمایی با بنیاد سینمایی فارابی وارد مذاکره شده‌ایم که به محض حمایت مراحل پیش تولید این اثر سینمایی را آغاز خواهیم کرد.

وی درباره داستان فیلمنامه «کودک و خدا» توضیح داد: این فیلم سینمایی با محوریت کودکان سرطانی و هنرمندی است که مبتلا به سرطان شده و از زندگی ناامید است اما پس از گذشت زمان متوجه می‌شود که می‌تواند به کودکانی که سرطان دارد امید ببخشد و سمبل امید برای این کودکان بیمار باشد.

کارگردان فیلم سینمایی «مذاکرات مستقیم آقای عبدی» تاکید کرد: فیلمنامه کودک و خدا چندی پیش از سوی شورای صدور پروانه ساخت سازمان سینمایی موفق به دریافت پروانه ساخت شده است و منتظر قطعی شدن مذاکرات با بنیاد فارابی هستیم.

وی در ادامه از فیلمنامه سینمایی «درنا 356» به عنوان جدیدترین اثر سینمایی خود یاد کرد و گفت:‌این اثر سینمایی با محوریت حمله به هیروشیما و ناکازاکی است که نویسندگی و کارگردانی این اثر سینمایی را خودم بر عهده دارم. 
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها