امروز : یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 22
۰۹:۱۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 9425
تاریخ انتشار: ۱ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۴۰
تعداد بازدید: 75
حجت‌الاسلام سیدمحمد سادات ابراهیمی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شوشتر اظهار کرد: کاندیدای احراز صلاحیت نشده شورای اسلامی و ریاست جمهوری باید ...

حجت‌الاسلام سیدمحمد سادات ابراهیمی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شوشتر اظهار کرد: کاندیدای احراز صلاحیت نشده شورای اسلامی و ریاست جمهوری باید به قانون تمکین کنند و از راه‌های قانونی برای پیگیری اعتراض احتمالی خود استفاده کنند.

وی با اشاره به ظرفیت‌های قانون انتخابات در کشور افزود: قانون همه شرایط را برای کاندیداها پیش‌بینی کرده است و از این نظر باید در چارچوب قانون همه اقدامات خود را انجام داد.

نماینده مردم شوشتر در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: رفتار خارج از قانون و عرف جرم است و باید با متخلفان در این زمینه برخورد جدی شود.

وی خاطرنشان کرد: کاندیداها حتما به قانون تمکین داشته‌اند که برای انتخابات ثبت‌نام کرده‌اند و در غیر این‌صورت کاندیدا شدن در انتخابات بدون پذیرش قانون معنا ندارد.

سادات ابراهیمی با اشاره به اینکه کشور نیازمند آرامش برای انتخاباتی پرشور است، افزود: در شرایط کنونی نیازمند انتخاباتی پرشور هستیم و به این دلیل باید تلاش کنیم تا آرامش در کشور حاکم باشد.

وی ادامه داد: با اقدامات خلاف آرامش عمومی در جامعه باید برخورد کرد.

عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه انتخابات مظهر حضور پرشور مردمی است، گفت: انتخابات مظهر حضور مردم در سرنوشت کشور است و به این دلیل باید کوشید تا همه سلایق در انتخابات حضور داشته باشند و رای خود را به نظام جمهوری اسلامی بدهند.

این نماینده مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: دلسردی مردم از انتخابات و نظام جمهوری اسلامی گناهی نابخشودنی است و کاندیداها متوجه باشند که چنین مسئله‌ای را با تبلیغات ریاست جمهوری و شوراهای شهر بین مردم گسترش ندهند.

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، چهارمین دوره انتخابات شوراهای شهر و روستا و یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری 24 خرداد ماه در سراسر کشور برگزار شود.
انتهای پیام/72006/ر30
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها