امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 25
۱۶:۲۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 94250
تاریخ انتشار: ۱۶ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۵:۱۲
تعداد بازدید: 81
فریبا گودرزی در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس درباره شرایط جوی کشور اظهار داشت: طی سه روز آینده به خصوص در ساعات بعدازظهر و اوایل شب برای مناطقی از ...

فریبا گودرزی در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس درباره شرایط جوی کشور اظهار داشت: طی سه روز آینده به خصوص در ساعات بعدازظهر و اوایل شب برای مناطقی از کشور از جمله استان‌های آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی،‌ اردبیل، قزوین و زنجان رگبار و رعد و برق همراه با وزش باد پیش‌بینی می‌شود.

کارشناس سازمان هواشناسی با بیان اینکه طی سه روز آینده بارش پراکنده باران در البرز و تهران دور از انتظار نخواهد بود،‌ افزود: در مناطق واقع در جنوب و جنوب شرق کشور از جمله استان‌های فارس،‌ هرمزگان و همچنین جنوب کرمان در سه روز آینده نیز رگبار و رعد و برق همراه با وزش باد رخ می‌دهد.

وی در ادامه از وزش باد شدید در مناطق واقع در شرق کشور خبر داد و ابراز داشت:‌ این شرایط موجب می‌شود که در جنوب خراسان جنوبی و سیستان و بلوچستان شاهد گرد و غبار باشیم.

گودرزی همچنین با بیان اینکه طی روزهای سه شنبه و چهارشنبه دریای خزر مواج پیش‌بینی می‌شود،‌گفت: افزایش سرعت وزش باد در روزهای سه شنبه و چهارشنبه هفته جاری در جنوب سمنان،‌ شرق قم و جنوب تهران با بروز پدیده گرد و غبار همراه خواهد بود.

این کارشناس سازمان هواشناسی با بیان اینکه آسمان تهران امروز کمی ابری و در اوایل شب با افزایش ابر همراه خواهد بود،‌ خاطرنشان کرد:‌ بر همین اساس بارش پراکنده باران دور از انتظار نخواهد بود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها