امروز : دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 23
۱۳:۱۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 94261
تاریخ انتشار: ۱۶ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۲۲:۳۷
تعداد بازدید: 46
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، مجموعه 52 قسمتی «شهدای اهل سنت» گفت‌وگویی با نزدیکان تعدادی از شهدای سنی ایرانی است که از بدو ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، مجموعه 52 قسمتی «شهدای اهل سنت» گفت‌وگویی با نزدیکان تعدادی از شهدای سنی ایرانی است که از بدو پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون به دست گروهک منافقین و گروه‌های تکفیری به شهدات رسیده‌اند.

این مجموعه مستند به زودی از شبکه خبر پخش خواهد شد.

بنا بر ای نگزارش، برنامه «شهدای اهل سنت» با ارائه گزارشی از چگونگی به شهادت رسیدن مسلمانان اهل تسنن در ایران سعی در نشان دادن بعد عمیق جنایات این گروه‌ها در مناطق مختلف کشورمان به خصوص در بین هم وطنان اهل تسنن دارد.

این برنامه که تاکنون در استان‌های کردستان، سیستان و بلوچستان و آذربایجان غربی ضبط شده، زندگی تعدادی از روحانیون اهل سنت را به تصویر می‌کشد که علاوه بر اسلام راستین به انقلاب اسلامی و امام و رهبری هم اعتقاد خاص داشتند و توسط این گروه‌ها به شهادت رسیده‌اند.

در بستر این برنامه، عمق فاجعه جایی است که ترور برخی از اهل تسنن در ایدئولوژی این گروه‌های تکفیری امری ساده و البته واجب محسوب می‌شود.

مجموعه «شهدای اهل سنت» کاری از گروه اجتماعی شبکه خبر است که در 52 قسمت 10 دقیقه‌ای به تهیه‌کنندگی احد صالحی ساخته شده است.
انتهای پیام/
 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها