امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۱۵:۴۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 94271
تاریخ انتشار: ۱۷ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۱:۰۱
تعداد بازدید: 19
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از مشهد، حجت‌الاسلام‌ محسن قرائتی ظهر امروز در جلسه تفسیر مدرسه عالی نواب اظهار کرد: از معاد و ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از مشهد، حجت‌الاسلام‌ محسن قرائتی ظهر امروز در جلسه تفسیر مدرسه عالی نواب اظهار کرد: از معاد و قیامت هیچ گریزی نیست و انسان باید بتواند در این مسیر توشه‌ای برای خود اندوخته کند اما متاسفانه در حال حاضر عده‌ای روز معاد را در قیامت فراموش کرده‌اند.

رئیس ستاد اقامه نماز کشور افزود: اگر تمام افراد در همه حال در نظر داشته باشند که خداوند شاهد و ناظر بر اعمال آن‌ها است از انجام بسیاری از کارها دوری می‌کنند و در آیات و احادیث نیز بیان شده که اعضا و جوارح در روز قیامت به زبان آمده و اعمال انسان را بیان می‌کنند.

قرائتی با بیان اینکه در روز قیامت شیطان روی خود را از گناهکاران برمی‌گرداند، تصریح کرد: هنگامی که فردی گمراه می‌شود کسانی که مسیر را برای گناه کردن فرد هموار کرده‌اند نیز مجازات می‌شوند و در این مسیر رهبران هر مجموعه‌ای بیش از دیگران مجازات می‌شوند.

وی با اشاره به اینکه خطاکاران در روز قیامت از رهبران خود طلب کمک می‌کنند، عنوان کرد: در روز رستاخیز هیچ کس نمی‌تواند به انسان کمک کند و هر فرد باید پاسخگوی اعمال خود باشد و در این روز عذاب الهی بسیار سخت خواهد بود.

رئیس ستاد اقامه نماز کشور خاطرنشان کرد: در ماه مبارک رمضان باید مردم را با معاد و روز قیامت بیشتر آشنا کرد و شب‌های قدر بهترین فرصت برای شناخت روز رستاخیز بوده که طلاب باید به این امر توجه کافی داشته باشند.
انتهای پیام/70005/الف20/ژ1001
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها