امروز : دوشنبه ۵ تیر ۱۳۹۶ - 2017 June 25
۰۴:۲۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 94273
تاریخ انتشار: ۱۷ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۱:۰۱
تعداد بازدید: 13
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، 28 اثر جدید از 21 هنرمند در بخش تجسمی بیست و دومین نمایشگاه بین المللی قرآن به نمایش گذاشته ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، 28 اثر جدید از 21 هنرمند در بخش تجسمی بیست و دومین نمایشگاه بین المللی قرآن به نمایش گذاشته شد و در کنار آثاری که از ابتدای نمایشگاه روی دیوار رفته بود قرار گرفت.

در این میان آثار هنرمندانی نظیر کیخسرو خروش ،احمد آریامنش ،سمانه شریفی،حسین نوروزی،مجتبی ملک زاده ، یوسف حسینی علی اکبر رضوانی و...  دیده می شود. در بخش تجسمی نمایشگاه بین المللی قرآن کریم ،آثار هنرمندان شاخص و حرفه ای کشور در رشته نقاشی، خوشنویسی و نقاشیخط در معرض دید عموم قرار گرفته اند . 

در بخش هنرهای تجسمی، این نمایشگاه  در روز نخست 83 اثر از 53 هنرمند به نمایش در آمده بود که این تعداد با توجه به آثار رسیده  در روز گذشته به 111 اثر از 74 هنرمند ارتقاء یافته است. آثاری از هنرمندان شاخص کشور از جمله غلامحسین امیرخانی، کیخسرو خروش، یدالله کابلی خوانساری، سیدمحمد احصایی، نصرالله افجه ای، جلیل رسولی در رشته های نقاشی، خوشنویسی، نقاشیخط و نگارگری به نمایش گذاشته شده است.

آثار ویدئو آرت « بهشت و جهنم» ( احمد نادعلیان)، آفرینش (شیرین پیله وری)، و آثار فریده شاهسوارانی ، مرتضی احمد وند و امیر دستمردی و آثار چیدمان درخت زیتون اثر زنده یاد دکتر عبدالمجید حسینی راد و حیات پس از مرگ اثر حسین خسروجردی و چیدمانی از وحید همای نیز در بخش هنر جدید بیست و دومین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم ارائه شده است.

ورک شاپ نقاشی بخش تجسمی بیست و دومین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم نیز از سه شنبه 17 تیرماه در باغ موزه دفاع مقدس برگزار می شود و در نخستین ورک شاپ کاظم چلیپا و رضوان صادق زاده از ساعت 18 روز سه شنبه در بخش تجسمی بیست و دومین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم در کنار مسجد جامع خرمشهر باغ موزه دفاع مقدس نقاشی می کنند.

بخش هنرهای تجسمی بیست و دومین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم با همکاری دفتر هنرهای تجسمی و معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از امروز برگزار شده است.
 
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها