امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۱۵:۱۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 94275
تاریخ انتشار: ۱۷ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۱:۰۱
تعداد بازدید: 19
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، ناکاگاکی با حضور در فرهنگسرای نیاوران،  تهران ضمن بازدید از امکانات این مجموعه در ملاقات با ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، ناکاگاکی با حضور در فرهنگسرای نیاوران،  تهران ضمن بازدید از امکانات این مجموعه در ملاقات با رئیس فرهنگسرا نسبت به برگزاری برنامه های مشترک فرهنگی و هنری و گسترش همکاری های دوجانبه ابراز تمایل کرد.

توموهیرو ناکاگاکی، رایزن سفارت ژاپن در این دیدار گفت: فرهنگسرای نیاوران یکی از بهترین و مناسب ترین مکان های فرهنگی تهران خصوصا برای برگزاری برنامه های بین المللی محسوب می شود و ما امیدواریم هفته فرهنگی ژاپن را با همکاری مسئولان این فرهنگسرا در تهران برگزار کنیم.

ناکاگاکی افزود: ما پیش از این تجریه برگزاری برنامه های فرهنگی و هنری خوبی را در نیاوران داشته ایم و امیدواریم در سال جاری باز هم فرصت اجرای این برنامه ها فراهم شود. سفارت ژاپن آمادگی خودش را برای اجرای هفته فرهنگی ژاپن در نیاوران اعلام می کند و در عین حال از گسترش همکاری های دوجانبه در زمینه مبادلات فرهنگی و هنری در زمینه های مختلف استقبال می کنیم.

سید عباس سجادی رئیس فرهنگسرای نیاوران نیز در این دیدار ضمن اشاره به ضرورت توسعه همکاری های بین المللی بین دو کشور ایران و ژاپن اظهار داشت: دو ملت ایران و ژاپن همیشه احساس خوب و نزدیکی نسبت به یکدیگر داشته اند و این حقیقت نشان دهنده وجود نقاط مشترک در فرهنگ غنی این دو کشور است.

سجادی افزود: ما در مجموعه فرهنگسرای نیاوران تجربه خوبی از برگزاری رویدادهای بین المللی داشته ایم و در جهت استمرار روند برگزاری این رویدادها آمادگی خود را جهت همکاری با سفارت های خارجی در تهران اعلام می نماییم.

رئیس فرهنگسرای نیاوران در پایان با ابراز امیدواری برای برگزاری موفق هفته فرهنگی ژاپن در تهران گفت: فرهنگسرای نیاوران آمادگی خود را برای اجرای یک برنامه مناسب و غنی اعلام می نماید و امیدواریم برگزاری این هفته اتفاق خوبی در مسیر همکاری های مشترک دوجانبه و فعالیت های متنوع فرهنگی و هنری باشد.
 
انتهای پیام/ ا
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها