امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۱۰:۳۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 94285
تاریخ انتشار: ۱۷ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۱:۰۱
تعداد بازدید: 19
به گزارش خبرنگار تئاتر خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سالن اصلی مجموعه تئاترشهر حدود 17 روز که بدون اجرای نمایش خاک می‌خورد. آخر ...

به گزارش خبرنگار تئاتر خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سالن اصلی مجموعه تئاترشهر حدود 17 روز که بدون اجرای نمایش خاک می‌خورد.
آخر بار سالن اصلی میزبان نمایش «دن کاملیو» کوروش نریمانی و پس از آن هنوز هیچ برنامه‌ای از سوی مدیر جدید مجموعه تئاتر شهر اعلام نشده است.

این در حالی است با توجه به میزان تقاضای هنرمندان برای اجرای نمایش و کمبود سالن در کشور و مشخصا در تهران خالی ماندن بزرگترین سالن قلب تئاتر ایران اتفاقی ناگوار است.

چندی پیش مدیرکل هنرهای نمایشی در نشست خبری از معرفی شورای مشورتی تئاترشهر خبرداد اما نه تنها هنوز خبری از اعضای شورا نیست بلکه اجرای برنامه‌های معمول تئاترشهر نیز دچار مشکل است که این امر می‌تواند ناشی از عدم برنامه‌ریزی مشخص باشد. اگرچه حسین طاهری با وجود گذشت تنها چهار ماه از آغاز سال 93 عملا سال جاری را از دست رفته خواند و همه چیز را به سال 94 موکول کرد که شاید تعیین برنامه اجرای سالن‌های تئاترشهر نیز می‌تواند به سال آینده مولوکول شده باشد.

حال باید دید که پریسا مقتدی رئیس تئاترشهر با وجود نکات فوق و با توجه به دایره اختیاراتی که دارد آیا می‌تواند قلب تئاتر ایران را از نابسامانی نجات دهد یا همین روند ادامه خواهد داشت.

بر اساس این گزارش بزرگترین سالن تئاترشهر 17 روز است که خالی از اجرای تئاتر است و اگر تمهیدی در نظر گرفته نشود، این سالن تا 2 مرداد ماه که محمد رحمانیان «ترانه‌های قدیمی» به سالن اصلی خواهد آورد، باید خاک خورد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها