امروز : شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 21
۱۰:۲۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 94287
تاریخ انتشار: ۱۷ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۱:۰۱
تعداد بازدید: 15
به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، علیرضا کرمانی که پیش از این با حکم سید عباس صالحی معاون فرهنگی وزیر ...

به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، علیرضا کرمانی که پیش از این با حکم سید عباس صالحی معاون فرهنگی وزیر ارشاد به عنوان مشاور برنامه ریزی معاونت فرهنگی این وزارتخانه منصوب شده بود طی حکمی به عنوان «دبیر شورای سیاستگذاری بیست و هشتمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران» معرفی شد.

شورای سیاستگذاری بیست و هشتمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران در راستای هماهنگی‌های لازم برای برگزاری بهتر نمایشگاه کتاب تشکیل شده است و از امروز کرمانی دبیری ان را برعهده دارد.

پیش از این نیز خبر رسید که «امیرمسعود شهرام نیا» رئیس دبیرخانه دائمی نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران منصوب شده بود. پس از دوره‌های متعدد برگزاری نمایشگاه کتاب تهران و وعده برای ایجاد دبیرخانه دائمی سرانجام در دولت یازدهم و با حکم سید عباس صالحی معاون فرهنگی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی «امیرمسعود شهرام نیا» به عنوان رئیس دبیرخانه دائمی نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران معرفی شد.

این گزارش می‌افزاید، بیست و هشتمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران در صورت برگزاری در مصلای امام خمینی (ره) تهران از تاریخ 9 تا 19 اردیبهشت 94  برگزار می‌شود.

بر اساس این گزارش چنانچه مکان دیگری برای برگزاری این نمایشگاه بین‌المللی در نظر گرفته شود تاریخ برگزاری نمایشگاه تغییر خواهد کرد و احتمالا به نیمه دوم موکول خواهد شد.
انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها