امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۰۳:۰۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 94293
تاریخ انتشار: ۱۷ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۱:۰۱
تعداد بازدید: 38
غلامرضا فرجی سخنگوی شورای صنفی نمایش در گفت‌وگو با خبرنگار سینمایی فارس درباره آخرین مصوبات جلسه این شورا که امروز برگزار شد عنوان کرد: در جلسه امروز ...

غلامرضا فرجی سخنگوی شورای صنفی نمایش در گفت‌وگو با خبرنگار سینمایی فارس درباره آخرین مصوبات جلسه این شورا که امروز برگزار شد عنوان کرد: در جلسه امروز شورای صنفی نمایش مقرر شد فیلم سینمایی «خانم»‌ساخته تینا پاکروان پس از اتمام نمایش فیلم سینمایی «فرشته‌ها با هم می‌آیند»‌ساخته حامد محمدی به سرگروهی سینما آزادی به روی پرده سینمای کشور برود.

وی افزود: فیلم سینمایی «آرایش غلیظ» ساخته حمید نعمت‌الله نیز قرارداد خود را در گروه سینما استقلال به ثبت رساند ومقرر شد پس از پایان نمایش فیلم سینمایی «امروز» ساخته رضا میرکریمی به نمایش درآید.

فرجی در خصوص آغاز اکران اول عید فطر تاکید کرد: فیلم‌هایی که به طور کامل آمادگی نمایش را دارند می‌توانند پس از لیالی قدر اکران خود را در کشور آغاز کنند و به محض رسیدن به کف فروش فیلم‌های اکران دوم عید فطر جایگزین خواهند شد.
 
همچنین فرجی درباره فهرست فیلم‌های متقاضی اکران گروه هنر و تجربه و آغاز اکران های این گروه گفت: هنوز لیستی از سوی کارگروه هنر و تجربه در اختیار شورای صنفی نمایش قرار نگرفته است و این موضوعی است که آقای علم الهدی دبیر کارگروه هنر و تجربه باید پاسخگو باشند.
انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها