امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۰۰:۳۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 94315
تاریخ انتشار: ۱۷ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 19
لاله افتخاری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اسلامشهر اظهار کرد: نمایندگان مجلس مسئولیت‌های بسیار سنگینی در ابعاد مختلف قانون‌گذاری و نظارتی ...

لاله افتخاری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اسلامشهر اظهار کرد: نمایندگان مجلس مسئولیت‌های بسیار سنگینی در ابعاد مختلف قانون‌گذاری و نظارتی دارند.

وی تصریح کرد: در کنار این مسئولیت‌ها، وظایفی نیز در حوزه‌های مختلف بر عهده وکلای مردم در مجلس شورای اسلامی قرار دارد که مهمترین آنها دفاع از اصول، ارزش‌ها و آرمان‌های انقلاب اسلامی است.

نماینده مردم اسلامشهر در خانه ملت در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به توطئه‌های فرهنگی و تهاجم و شبیخون فرهنگی دشمنان اسلام و انقلاب گفت: کشورهای زورگوی غربی که سال‌ها جنگ را به ما تحمیل کردند، خوب می‌دانند که در حوزه نظامی نمی‌توانند ملت ایران را به زانو درآورند.

افتخاری تأکید کرد: رمز موفقیت و ایستادگی ملت ایران نیز بهره‌مندی از روحیه بسیجی و جهادی و ولایت‌مداری آنها است و تا زمانی که این روحیه در میان ملت ایران وجود دارد، دشمنان تحت هیچ شرایطی نمی‌توانند به کشورمان و انقلاب اسلامی آسیبی وارد کنند.

وی ادامه داد: بنابراین باید با تمام توان حافظ اصول و ارزش‌های انقلاب و روحیه وحدت، همدلی، ولایت‌مداری، بسیجی و شهادت طلبی باشیم و در مسیر ولایت گام برداریم.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی افزود: در همین راستا نمایندگان مجلس شورای اسلامی نیز طرحی را با هدف تشکیل فراکسیون دفاع مقدس تدوین کرده و این فراکسیون در اوایل هفته جاری به صورت رسمی اعلام موجودیت کرد.

افتخاری گفت: هدف از تشکیل این فراکسیون حفظ و حراست از دستاوردهای دفاع مقدس و ترویج و گسترش روحیه بسیجی و شهادت طلبی و ولایت‌مداری در میان ملت ایران است.

وی در پاسخ به این پرسش که تشکیل فراکسیون دفاع مقدس تا چه اندازه با استقبال نمایندگان روبه رو شده است، گفت: در زمانی که این طرح را آماده کردیم، بیش از 100 نماینده آن را امضا کردند.

افتخاری افزود: البته همچنان نمایندگان به هیئت رئیسه فراکسیون مراجعه و درخواست عضویت دارند، لذا باید گفت که این فراکسیون به طور قطع بیش از 100 عضو خواهد داشت.

وی در پایان اعلام کرد: در تلاش هستیم که نخستین جلسه فراکسیون را اوایل هفته آینده در مجلس شورای اسلامی و با حضور همه اعضا برگزار کنیم.

انتهای پیام/2302/ر30
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها