امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۰۹:۴۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 94318
تاریخ انتشار: ۱۷ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 25
به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی سازمان بسیج دانشجویی، بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی ...

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی سازمان بسیج دانشجویی، بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم پزشکی تهران با صدور بیانیه‌ای، از تأسیس گروه سیاسی «فرزندان روح الله(ره)» خبر داد.

متن کامل بیانیه این تشکل دانشجویی به شرح ذیل است:

« "دانشگاه مبدا همه تحولات است " این کلام امام(ره) ماست و این دانشگاه است که باید سیاسی باشد. سیاستی به دور از بازی‌های قدرت طلبانه. سیاست به معنای اندیشیدن برای رسیدن به حکومت الهی، برای تحقق هر چه کامل‌تر جمهوری اسلامی.

-خدا لعنت کند آن دست‌هایی را که تلاش کرده‌اند و می‌کنند که قشر جوان و دانشگاه ما را غیر سیاسی کنند- این کلام مراد (مدظله‌العالی) ماست و چقدر پلیدند آن فکرهایی که می‌خواهند نشاط سیاسی را از دانشجو بربایند و بذر ناامیدی و تردید را در دل نسل آینده بکارند و آنان را با ظاهر دنیا مشغول کنند و اشتغال ذهنی دانشجو را از مسائل حیاتی کشور جدا کرده و به امور کم اهمیت دنیا مشغول کنند تا دوباره آندلس مسلمانان را فتح کنند.

اما زهی خیال باطل... این بار، مسئولیت‌پذیری در قبال جامعه که زاییده تفکر ناب شیعی است در کار است و جامعه ذیل عنایات امامی(عج) است که از حال ما با خبر است.

به همین اندازه پلیدند حیلت گرانی که سودای سیاست را -با آن تعریف که خود از سیاست فهم کرده‌اند یعنی بازی‌های سیاسی و سیاست زدگی افراطی- در ذهن دانشجو می‌اندازند تا از این خون حیات بخش دانشگاه ابزاری بسازند برای مطامع شخصی خود و اربابان مستکبر و کد خدایان دهکده ویران جهان ذهنی شان!!

گروه سیاسی فرزندان روح الله(ره) در دانشگاه آزاد اسلامی واحد پزشکی تهران و ذیل معاونت سیاسی بسیج دانشگاه آزاد اسلامی واحد پزشکی تهران اعلام آغاز به کار می‌کند؛ آغاز به یک جهاد سیاسی در عرصه تربیت متفکران متعهد سیاسی از میان دانشجویان و شفاف سازی و بصیرت افزایی در عرصه سیاسی.

فرزندان روح الله(ره) از ابتدا در عرصه بوده‌اند و در عرصه خواهند ماند، همه نسل جوان فرزندان روح الله(ره) هستند، همه دانشجویان فرزندان روح الله(ره) هستند.

اگر این نام به این گروه نهاده شد نه از برای جدا کردن این گروه از توده دانشجویان، بلکه یک یادآوری است، یک یادآوری از این مهم - در مرتبه نخست برای خود ما و در درجه بعد برای همه نسل جوان و همه آن‌هایی که مسئولیتی در جامعه اسلامی مان بر عهده دارند-  که پدر معنوی‌مان و پدر ایمانی‌مان و پدر سیاسی‌مان چه کسی بوده است تا مبادا فرزندان ناخلفی برای آن پدر باشیم.

پدر بزرگواری که این مسئولیت سنگین را بر دوش فرزندانش گذاشت و فرمود: "فرزندان بسیجی‏ام در این دو مرکز [حوزه و دانشگاه]، پاسدار اصول تغییرناپذیر «نه شرقی و نه غربی» باشند".

از خداوند متعال در این مسیر استعانت می‌جوییم، از رهنمودهای رهبر معظم انقلاب (مدظله‌العالی) همچون چراغی در این کوران ظلمت جهانی استفاده نموده و از تک تک دانشجویان جهت پیوستن به این گروه دعوت می‌کنیم.

فرزندان روح الله(ره) با شورایی 5 نفره در تلاش برای این است که اوضاع سیاسی داخلی و خارجی را آگاهانه رصد کند، مودبانه بیان کند، منصفانه منعکس کند و عادلانه تحلیل کند.آگاهی، ادب، انصاف و عدالت چهار یاریگر ما برای ترویج صحیح نگرش به سیاست در جامعه مان خواهد بود.

به امید روزی که مستضعفین واقعی و صالحین وارثان و حاکمان زمین شوند.

شورای مرکزی گروه سیاسی فرزندان روح الله(ره)

(سهیل عظیمی – محسن علائی راد - محمد جواد عمو اکبری – سید محمد جواد میرلوحی - علی نیکزاد )»

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها