امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۱۰:۱۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 94319
تاریخ انتشار: ۱۷ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 37
محمدمهدی عبدخدایی دبیرکل جمعیت فدائیان اسلام در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزای فارس در واکنش به اظهارات اخیر یک مقام ارشد آمریکایی گفت: ...

محمدمهدی عبدخدایی دبیرکل جمعیت فدائیان اسلام در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزای فارس در واکنش به اظهارات اخیر یک مقام ارشد آمریکایی گفت: مسئولان و تیم مذاکره‌کننده از ابتدای شروع مذاکرات بر ادامه روند مذاکرات برد-برد تاکید داشتند اما به نظر می‌رسد آمریکا به دنبال بازی باخت-برد است و آنان باید بدانند که با چنین ادبیاتی به اهداف خود نمی‌رسند.

عبدخدایی با اشاره به موفقیت‌های بی‌شمار ایران پس از انقلاب اسلامی خاطرنشان کرد:  غرب با استعمار و یا متوسل شدن به ابزاری چون تحریم نمی‌تواند به اهداف خود برسد و باید در رفتار خود تجدیدنظر کند.

دبیرکل  فداییان اسلام با بیان اینکه ایران در زمان مصدق نیز به آمریکا محتاج نبود خاطرنشان کرد: در آن زمان نیز سیاست‌های نادرست مصدق موجب شد تا کودتای 28 مرداد صورت بگیرد اما ایران از لحاظ اقتصادی به هیچ کشوری وابسته نبود و در ظرف این 35 سال با وجود تحریم‌ها آنان نتوانستند ما را به زانو درآورند.

عبدخدایی در پایان با بیان اینکه تیم مذاکره‌کننده باید مواضع محکمی را اتخاذ کنند، تصریح کرد: واقعیت این است که ایران تاکنون در برابر همه فشارهای غرب مقاومت کرده است و  آنان نمی‌توانند با چنین ادبیاتی به ایران فشار بیاورند و این فشارها تاثیری بر روی تیم مذاکره‌کننده ایرانی نیز نخواهد داشت.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار