امروز : دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 22
۰۰:۲۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 94322
تاریخ انتشار: ۱۷ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 17
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، امیر فرزاد اسماعیلی فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء(ص) با حضور در معاونت تحقیقات ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، امیر فرزاد اسماعیلی فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء(ص) با حضور در معاونت تحقیقات جهادخودکفایی این قرارگاه از فعالیتهای قرانی بازدید و در جمع کارکنان این معاونت گفت: کلاس های قرآنی در طول سال در قرارگاه پدافند هوایی برگزار می شود اما در ماه مبارک رمضان این کلاسها رنگ و بوی خاصی دارد و امیدواریم این کلاسها در تحکیم اعتقادی همه ما مؤثر باشد.

اسماعیلی اظهار داشت: در قبل از انقلاب اسلامی در بین فرماندهان فرهنگ اسلامی و اعتقادات مذهبی جایگاهی نداشت و فرهنگ آمریکایی بر ارتش حاکم بود اما امروز به برکت نظام جمهوری اسلامی فرهنگ قرآن در زندگی کارکنان ارتش جاری است و سرباز، درجه دار، کارمند و فرمانده در کلاس های قرانی حضور دارند.

فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء(ص) پس از حضور در کلاس های قرانی از روند امور اجرایی و طرحهای تحقیقاتی معاونت جهاد خودکفایی قرارگاه پدافند هوایی بازدید کرد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها