امروز : جمعه ۲۷ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 August 18
۱۰:۰۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 94324
تاریخ انتشار: ۱۷ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 42
ابوالفضل ابوترابی‌ نماینده مردم نجف‌آباد در مجلس شورای اسلامی و عضو کمیسیون حقوقی قضایی خانه ملت در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود ...

ابوالفضل ابوترابی‌ نماینده مردم نجف‌آباد در مجلس شورای اسلامی و عضو کمیسیون حقوقی قضایی خانه ملت در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در واکنش به اظهارنظر یک مقام ارشد آمریکایی مبنی بر اینکه اگر ایران از مواضع خود عقب‌نشینی نکند و به فکر سازش نباشد، قدرت‌های غربی ممکن است در ماه جاری مذاکرات هسته‌ای را قطع کنند، اظهار داشت: آمریکایی‌ها باید بدانند که امروز دیگر دوران زور گذشته است.

وی افزود: رهبر معظم انقلاب بارها نسبت به فریبکاری آمریکایی‌ها هشدار داده بودند، ایشان گفته بودند که نمی‌توان به آمریکایی‌ها اعتماد کرد و قطع مذاکره از سوی آنها بار دیگر حقانیت جمهوری اسلامی ایران را اثبات خواهد کرد.

نماینده نجف‌آباد با تأکید بر اینکه دیگر دوران زور گذشته است، تصریح کرد: اکنون زمان رجوع به قانون و حرکت در راستای قواعد بین‌المللی است.

ابوترابی با بیان اینکه آمریکایی‌ها به جای جوسازی رسانه‌ای، حق استفاده ایران از انرژی صلح‌آمیز هسته‌ای را بپذیرند، خاطرنشان کرد:‌ مجلس شورای اسلامی نیز همانند سایر نهادها و همراه با مردم بر لزوم استفاده کشورمان از انرژی صلح‌آمیز هسته‌ای تأکید دارد.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار