امروز : جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 20
۲۳:۲۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 94341
تاریخ انتشار: ۱۷ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 63
به گزارش حوزه دولت خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی ریاست‌جمهوری، پایگاه اطلاع رسانی دولت ، هیئت وزیران ...

به گزارش حوزه دولت خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی ریاست‌جمهوری، پایگاه اطلاع رسانی دولت ، هیئت وزیران درجلسه 1393.3.18 به پیشنهاد معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهور و به استناد اصل یکصد و سی وهشتم قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران وظایف دستگاه های اجرایی ملی و استانی را در اجرای نظام ملی شاخص های ارزیابی توسعه و استقرار سامانه ارزیابی توسعه و رصد آمایش(ساترا) تعیین کرد.

بر این اساس ایجاد زیرساخت های نرم افزاری و سخت افزاری نظام مالی شاخص های ارزیابی توسعه سامانی ارزیابی و رصد آمایش سرزمین با هماهنگی معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهور از جمله اقدامات دستگاههای اجرایی در این خصوص اعلام شده است.

همچنین ورود اطلاعات محتوایی، توصیفی، چند رسانه‌ای، جغرافیایی و تصاویر ماهواره‌ای به سامانه با هماهنگی معاونت برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهور از دیگر اقداماتی است که دستگاههای اجرایی موظف به انجام آن هستند.

بر اساس این مصوبه درج و به روز رسانی اطلاعات سامانه براساس دستور العمل هایی است که از سوی معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهوری ابلاغ خواهد شد.

همچنین راهبری ، هماهنگی و پیشبرد اهداف این نظام به عهده شورای آمایش سرزمین خواهد بود.

این مصوبه در تاریخ 27/3/1393 از سوی معاون اول رئیس جمهور ابلاغ شده است.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها