امروز : چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 25
۱۱:۵۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 94343
تاریخ انتشار: ۱۷ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 18
عزت‌الله یوسفیان‌ملا نماینده مردم آمل در مجلس شورای اسلامی و عضو ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به ...

عزت‌الله یوسفیان‌ملا نماینده مردم آمل در مجلس شورای اسلامی و عضو ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، از نامه نمایندگان مجلس عضو این ستاد به علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی خبر داد و گفت: این نامه از سوی بنده و آقای پورمختار دیگر عضو مجلس در ستاد نوشته شده است.

وی با بیان اینکه امروز مطبوعات و رسانه‌ها و همچنین افکار عمومی به صورت جدی پیگیر معوقات بانکی هستند، اظهار داشت: آنها همواره می‌گویند چرا هیچ اتفاقی درباره معوقات بانکی نمی‌افتد و چرا در این زمینه تصمیم جدی اتخاذ نشده است.

وی لزوم پیگیری معوقات بانکی و پرسش‌های متعدد افکار عمومی و رسانه‌ها را پیرامون این موضوع را علت نگارش نامه به رئیس مجلس عنوان کرد و افزود: در آن نامه از آقای لاریجانی خواستیم که در جلسه سران قوا که متولی ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی هستند زمانی اختصاص یابد تا مباحث مرتبط با این موضوع در جلسه طرح و تصمیمات لازم اتخاذ شود.

یوسفیان‌ملا با بیان اینکه هدف ما روشن شدن وضعیت معوقات بانکی است، گفت: امروز از یک طرف افکار عمومی پیگیر این موضوع است و از طرف دیگر گردش مالی بانک‌ها متوقف شده است و تمامی اینها هزینه‌هایی را ایجاد کرده که ما می‌خواهیم جلوی آن گرفته شود.

وی با بیان اینکه یک بار برای همیشه باید تصمیم جدی و قاطعانه در زمینه معوقات بانکی گرفته شود، تصریح کرد: این تصمیم باید در جلسه سران قوا اخذ شود.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار