امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۰۷:۰۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 94347
تاریخ انتشار: ۱۷ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 22
منصور حقیقت‌پور امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اردبیل اظهار کرد: در این مدیریت آنچه که یک ضرورت اساسی و زیربنایی است شناخت توانمندی‌ها، ظرفیت‌ها ...

منصور حقیقت‌پور امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اردبیل اظهار کرد: در این مدیریت آنچه که یک ضرورت اساسی و زیربنایی است شناخت توانمندی‌ها، ظرفیت‌ها و حرکت‌های راهبردی در به ثمر نشستن این مؤلفه‌های حقیقی است که می‌تواند در قالب بهره‌گیری از ظرفیت‌های روحی، روانی و اعتقادی در پیشبرد امور مد نظر و ملاک کار باشد.

وی مصداق روشن و حقیقی این مدیریت را فعالیت مجموعه جهاد سازندگی در دوران دفاع مقدس با تکیه بر اخلاص و روحیه ایمانی به دور از نگرش مادی‌گرایانه بیان کرد و گفت: این مدیریت، مدیریت پویا، تحمیل اراده بر مشکلات و شناخت توانمندی‌های فوق‌العاده ارزشی است که می‌تواند ضعف‌ها و کاستی‌ها را برطرف و نقاط قوت را تقویت کند.

نماینده مردم اردبیل،‌ نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی لازمه تحقق مدیریت جهادی را فرهنگ‌سازی و بالاتر از همه عزم ملی بیان کرد و افزود: عزم ملی بدون مدیریت جهادی هیچ‌گونه معنایی ندارد و این مدیریت جهادی است که از چند جنبه دارای اهمیت و جایگاه خاص است.

حقیقت‌پور همه مدیران و مسئولان را به شناخت ابعاد مدیریت جهادی و دوری از تصمیمات و حرکت‌های احساسی و مقطعی فرا خواند و تصریح کرد: یک مدیر جهادی هیچ وقت دنبال منافع شخصی نیست و همواره بر محور مشورت تاکید کرده و سعی می‌کند نقاط ضعف برطرف شده و نقاط قوت تقویت شود.

این نماینده مجلس خروج از وضعیت نابسامان اقتصادی فعلی را نیازمند یک عزم جدی و تلاش همه‌جانبه بیان کرد و ادامه داد: ما امروز در همه عرصه‌ها اعم از عرصه داخلی و خارجی به یک جهت‌گیری مناسب مدیریت جهادی نیازمند هستیم و باید در این حوزه کارها و تحولات جدی انجام شود.

انتهای پیام/62001/ت20/ظ1004
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها