امروز : پنجشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۶ - 2017 September 21
۰۶:۰۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 94351
تاریخ انتشار: ۱۷ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 16
محمدرضا روشنایی سخنگوی دفتر تحکیم وحدت در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، پیرامون چرایی وقوع فتنه 18 ...

محمدرضا روشنایی سخنگوی دفتر تحکیم وحدت در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، پیرامون چرایی وقوع فتنه 18 تیر سال 78 گفت: فتنه 18 تیر یک سناریوی از پیش تعیین شده بود که ما رویکرد براندازی نظام را با واکنش‌های رادیکالی مشاهده کردیم.

وی افزود: در 18 تیر گروه‌های سیاسی و احزاب به دانشگاه نگاه ابزاری داشتند و دانشجویان را پیاده‌نظام خود قلمداد کرده و با ملتهب کردن فضای دانشگاه اقدامات رادیکالی دانشجویان را هدایت می‌کردند.

عضو شورای مرکزی دفتر تحکیم وحدت خاطرنشان کرد: در حال حاضر جامعه دانشگاهی به بلوغ فکری رسیده است و می‌داند که نباید بازیچه دست جریانات سیاسی شود، دانشجویان وظیفه دارند حضور روشنگرانه خود را در صحنه ادامه دهند.

این فعال دانشجویی در ادامه تصریح کرد: البته با افرادی که در حال حاضر در وزارت علوم مشغول به کار هستند؛ همان افرادی که قائله 18 تیر را به وجود آوردند، احتمال رخ دادن فتنه دیگر وجود دارد چراکه این افراد به دنبال آن هستند تا همان وضعیت سال‌های 78 را به وجود بیاورند.

روشنایی در پایان خاطرنشان کرد: افرادی که در 18 تیر ناکام ماندند ساکت ننشستند و در حال فعالیت‌اند تا دوباره فضای ملتهب 18 تیر را در دانشگاه‌ها حاکم کنند اما این بار دانشجویان برای برخورد با این فضا آماده‌اند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها