امروز : چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 25
۲۳:۴۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 94354
تاریخ انتشار: ۱۷ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 37
بهرام زینلی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قزوین اظهار کرد: روز گذشته بنا بر اعلام مرکز پیام شهرستان البرز مبنی بر واژگونی یک دستگاه لیفتراک در ...

بهرام زینلی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قزوین اظهار کرد: روز گذشته بنا بر اعلام مرکز پیام شهرستان البرز مبنی بر واژگونی یک دستگاه لیفتراک در یکی از خیابان‌های این شهرستان، مأموران بلافاصله برای بررسی موضوع به محل اعزام شدند.

وی افزود: پس از تحقیقات انجام شده مشخص شد که در پی سوار شدن این نوجوان بر لیفتراک و روشن کردن آن در حالی که به صورت دنده عقب در حال حرکت بوده است، به دلیل افتادن چرخ عقب لیفتراک در جوی آب، وسیله واژگون شده و راننده 14 ساله به علت ماندن در زیر لیفتراک جان خود را از دست داد.

رئیس پلیس راه استان قزوین ادامه داد: هرچند با تلاش مردم این نوجوان از زیر لیفتراک بیرون آورده شد اما عوامل اورژانس حاضر در صحنه مرگ نوجوان را تأیید کردند.

زینلی با اشاره به وقوع این حادثه در روز یک‌شنبه هفته جاری، عنوان کرد: روز شنبه هفته جاری نیز یک کودک هفت ساله تاکستانی در حال دوچرخه‌سواری در خیابان معلم شهر تاکستان بر اثر بی‌احتیاطی راننده یک دستگاه کامیون به هنگام حرکت دنده عقب، بر اثر شدت برخورد با کامیون جان سپرد.

رئیس پلیس راه استان قزوین اضافه کرد: همچنین روز جمعه نیز نوزاد هشت ماهه‌ای که به همراه خانواده خود از سرنشینان یک خودروی سواری بود، قربانی یک سانحه تصادف در جاده شد.

به گزارش فارس، در بیشتر تصادفات این‌چنینی، بی‌احتیاطی راننده یا قربانی، عامل بروز حادثه بوده است که این‌گونه موارد نه تنها در استان قزوین بلکه در دیگر نقاط نیز به چشم می‌خورد و روزانه تعداد زیادی از هموطنان بر اثر همین بی‌احتیاطی‌ها جان خود را از دست می‌دهند.

جا دارد والدین ضمن آموزش موارد ایمنی و لزوم رعایت جوانب احتیاط به فرزندان به ویژه نوجوانان و جوانان، خود نیز به هنگام رانندگی در معابر و جاده‌ها نکات ایمنی را رعایت و به این ترتیب از بروز حوادث جلوگیری کنند.

انتهای پیام/77011/ط30/پو3002
برچسب ها:
آخرین اخبار