امروز : دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 22
۰۷:۵۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 94358
تاریخ انتشار: ۱۷ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 30
به گزارش خبرنگار اجتماعی، در این بازدید سه ساعته که درویش مدیرعامل شرکت متروی تهران و تعدادی از کارشناسان و مهندسین مترو؛ نمایندگان مردم در شورای ...

به گزارش خبرنگار اجتماعی، در این بازدید سه ساعته که درویش مدیرعامل شرکت متروی تهران و تعدادی از کارشناسان و مهندسین مترو؛ نمایندگان مردم در شورای اسلامی شهر تهران را همراهی می‌کردند؛ بر روند احداث ایستگاه‌ها و ریل گذاری در تونل‌های این بخش از مترو نظارت میدانی به عمل آمد.

علیرضا دبیر رییس کمیسیون برنامه و بودجه با تاکید بر ضرورت احداث بخش شمالی خط 3 مترو اظهار داشت:‌ به دلیل اولویت توسعه حمل و نقل عمومی در شهر تهران؛ در بودجه سال 93 اعتبار املاک مترو را جدا کردیم تا سرعت پیشرفت احداث مترو برای تملک املاک کاهش پیدا نکند.

احمد دنیامالی رییس کمیسیون عمران شورا نیز بر ضرورت سفارش به موقع پله برقی برای ایستگاه‌های مترو تاکید کرد و گفت: بیشترین شکایت شهروندان از شلوغی و نداشتن پله برقی در برخی از ایستگاه‌ها است. به همین دلیل ضروری است پله برقی‌ها به موقع سفارش داده شود.

درویش مدیر عامل شرکت مترو با اشاره به اینکه حضور اعضای شورای اسلامی شهر تهران انگیزه کار را برای دست اندرکاران مترو بیشتر می‌کند؛ از سفارش زودتر از موعد پله برقی‌ها برای ایستگاه های خط سه مترو خبر داد و گفت: این اولین بار است که به طور همزمان ریل گذاری و لاینینگ در تونل انجام می‌شود.

یکی از موارد مورد تاکید رییس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر تهران؛‌ احداث هواکش‌های مترو در محل‌های مناسب و عدم مزاحمت برای شهروندان بود.

دبیر همچنین تاکیداتی را در خصوص دقت در جمع آوری آبهای سطحی برای زمان‌های بحرانی بیان کرد و از مدیرعامل مترو خواست همزمان با احداث ایستگاه‌های مترو با بهره بردار ایستگاه هماهنگ باشند و نیازهای بهره بردار را در احداث ایستگاه در نظر بگیرند.

احمد دنیامالی نیز بر ضرورت حفظ ایمنی مردم در ایستگاه‌های مترو تاکید کرد و از مدیرعامل شرکت مترو خواست در ایستگاه‌های شلوغ برای حفظ جان مردم و جلوگیری از خطر سقوط بر روی ریل؛ از دیوارهای شیشه ای ایمن استفاده شود.

در طول این بازدید اعضای شورای شهر در سه نقطه از زیر زمین خارج شده و مجددا از طریق رمپ‌های دسترسی به تونل خواجه عبدالله و زین الدین؛ ایستگاه نوبنیاد و رمپ دسترسی به تونل در امتداد بزرگراه ارتش وارد تونل‌های مترو شدند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها