امروز : دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 28
۱۰:۱۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 94366
تاریخ انتشار: ۱۷ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 28
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از سنندج، عبدالله فاتحی ظهر امروز در جمع خبرنگاران در سنندج در مورد جزئیات این خبر اظهار کرد: ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از سنندج، عبدالله فاتحی ظهر امروز در جمع خبرنگاران در سنندج در مورد جزئیات این خبر اظهار کرد: با اجرای رزمایش سه روزه در نقاط مختلف استان پنج میلیارد ریال کالای قاچاق کشف و ضبط شده است.

به گفته وی، 33 دستگاه خودرو حامل کالای قاچاق در نقاط مختلف استان با اجرای رزمایش استانی مبارزه با کالای قاچاق ممنوعه و گمرکی توسط ماموران آگاهی استان توقیف شده است.

سرپرست پلیس آگاهی انتظامی استان کردستان افزود: در این رزمایش که طی سه روز گذشته به اجرا درآمد، انواع کالای قاچاق از جمله گوشی تلفن همراه، پارچه، لوازم آرایشی و بهداشتی، سوخت کشف و ضبط شده است.

وی ارزش تقریبی کالاهای کشف شده را 5 میلیارد و 513 میلیون ریال عنوان کرد و گفت: در این رابطه 66 نفر نیز به اتهام قاچاق کالا دستگیر شده‌اند.

به گفته فاتحی، افراد دستگیر شده بعد از بازجویی و تشکیل پرونده تحویل مرجع قضایی داده شده‌اند.

سرپرست پلیس آگاهی کردستان مقابله جدی با قاچاق کالا را ضروری دانست و بیان داشت: مبارزه و مقابله با قاچاق کالا  از اولویت‌های سال‌جاری نیروی انتظامی است.

وی در ادامه از امنیت نیز به عنوان یک اصل مهم در توسعه و پیشرفت نام برد و گفت: ارتقای سطح امینت به عنوان یکی از مهم‌ترین شاخصه‌های توسعه‌ای نیازمند همکاری تمامی دستگاه‌ها و نهادها است.

انتهای پیام/79002/ل20/ف4004
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها