امروز : چهارشنبه ۴ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 July 26
۱۵:۴۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 94370
تاریخ انتشار: ۱۷ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 29
عبدالرسول عمادی، رئیس مرکز سنجش وزارت آموزش و پرورش در گفت‌وگو با خبرنگار آموزش و پرورش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس و در پاسخ به ...

عبدالرسول عمادی، رئیس مرکز سنجش وزارت آموزش و پرورش در گفت‌وگو با خبرنگار آموزش و پرورش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس و در پاسخ به این پرسش که «جلسه‌‌ای که در خصوص برگزاری آزمون استخدامی مربیان پیش دبستانی برگزار شد، به کجا انجامید؟»، اظهار داشت: روز یکشنبه 15 تیرماه جلسه‌ای با حضور اعضای مدیریت توسعه منابع نیروی انسانی رئیس جمهور در خصوص آزمون استخدامی مربیان پیش دبستانی برگزار شد.

وی افزود: هنوز نتیجه قطعی در خصوص اخذ مجوز گرفته نشده است و امیدواریم مجوز برای برگزاری این آزمون داده شود؛ هر زمان که مجوز داده شود زمان معقولی را برای برگزاری آزمون اعلام می‌کنیم.

عمادی ادامه داد: زمان برگزاری آزمون استخدامی مربیان پیش دبستانی ممکن است که 17 مردادماه باشد و ممکن است بعد از آن باشد.

وی در پاسخ به این پرسش که «آیا هنوز این امکان وجود دارد که در 17 مردادماه آزمون استخدامی مربیان پیش دبستانی برگزار شود؟»، خاطرنشان کرد: اگر همین امروز مجوز داده شود و اصرار باشد که در آن تاریخ آزمون برگزار شود، ممکن است خیلی عجولانه نسبت به برگزاری اقدام کنیم.

رئیس مرکز سنجش وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه در عین حال بعید می‌دانم که در روز 17 مردادماه آزمونی برگزار شود، عنوان کرد: احتمالاٌ اگر آزمونی بخواهد برگزار شود به اواخر شهریورماه و اوایل مهرماه منتهی می‌شود، زیرا اگر مجوز داده شود حدود دو ماه بعد از آن می‌توانیم آزمون استخدامی را برگزار کنیم.

وی در پاسخ به این پرسش که «آیا تعداد شرکت کنندگانی که می‌توانند در آزمون استخدامی مربیان پیش دبستانی شرکت کنند، مشخص است؟»، تصریح کرد: تعداد کسانی که می‌توانند در آزمون شرکت کنند بستگی به ردیف‌های استخدامی دارد که به ما داده می‌شود؛ مثلاٌ اگر چند هزار ردیف بدهند، آن وقت تصمیم‌گیری می‌کنیم که چه کسانی می‌توانند در این آزمون شرکت کنند؛ زیرا تعداد شرکت کنندگان باید یک نسبتی با پذیرفته شدگان داشته باشد.

عمادی در پاسخ به پرسش دیگری مبنی بر اینکه «آیا پس از دریافت مجوز استخدامی به دنبال تهیه منابع آزمون خواهید رفت و هم‌اکنون نمی‌توانید منابعی را برای داوطلبان اعلام کنید؟»، گفت: خیر، چون الان مشخص نیست که چه زمانی آزمون برگزار می‌شود نمی‌توانیم منابعی هم اعلام کنیم و موکول به دریافت مجوز می‌شود.

وی در پاسخ به این پرسش که «آیا جلسه دیگری برای بررسی در خصوص مجوز استخدامی برای مربیان پیش دبستانی مشخص شده است؟»، گفت: هنوز مشخص نیست، اما اگر خبر جدیدی باشد بعداٌ اعلام می‌کنیم.

رئیس مرکز سنجش وزارت آموزش و پرورش در پاسخ به این پرسش که «آیا اطلاع دارید که این مقاومت عدم دادن مجوز برای این آزمون به چه منظوری انجام می‌شود؟»، اظهار کرد: خیر، من اطلاع ندارم؛ اما آنها ملاحظاتی دارند و یک سری ردیف‌هایی دارند که منجر به هزینه‌های سالانه دولت می‌شود و دولت محاسبه کسری بودجه را انجام می‌دهد و با یک ملاحظاتی همراه است.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار