امروز : یکشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 21
۱۶:۳۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 94373
تاریخ انتشار: ۱۷ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 22
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سیدحسن هاشمی در مراسم معارفه محمدرضا فراهانی معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت ضمن بیان ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سیدحسن هاشمی در مراسم معارفه محمدرضا فراهانی معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت ضمن بیان این مطلب از تشکیل شورای فرهنگی در معاونت فرهنگی و دانشجویی این وزارتخانه متشکل از افراد برجسته فرهنگی کشور خبر داد و گفت: امیدواریم با حضور معاون جدید به زودی شاهد نتایج عملی تشکیل این شورا باشیم.

هاشمی با تأکید بر اینکه در حوزه دانشجویی مسئولیت سنگینی را به عهده دارید تأکید کرد: باید بیشتر به مأموریت‌ها و منابعی که برای آنها دیده شده است، فکر کنید.

وزیر بهداشت با بیان این مطلب که با حضور معاون جدید فرهنگی و دانشجویی، این معاونت دچار تغییر و تحول بخصوص در کیفیت خواهد شد به تجارب فرهنگی و قرآنی فراهانی اشاره کرد و گفت: امیدواریم با وجود این تجارب، در حوزه خوابگاه‌ها اقدامات خوبی انجام شود و مشکلات به حداقل برسد.

هاشمی توجه به برنامه‌ریزی صحیح، توجه به مسائل رفاهی دانشجویان، تربیت بدنی و توجه به برنامه‌های هنری را زمینه های جذب دانشجویان ذکر کرد و افزود: رابطه ما مثل رابطه روحانیت با مردم است و چه بسا این رابطه به لحاظ ارتباط با جان مردم نزدیک‌تر و حساس‌تر است.

وی خواستار همفکری و تعامل همه مدیران و کارشناسان این معاونت برای ایجاد فضای با نشاط و ارتباط مثبت بین دانشجویان و مدیران شد و افزود: با وجود فضای بانشاط و تعامل مناسب و مطلوب، مشکلات دانشجویان مطرح و حل می شود.

هاشمی ان اظهار امیدواری کرد: فراهانی با کمک کارشناسان این معاونت در زمینه های فرهنگی و رفاهی گام‌های خوبی بردارند و همان گونه که شایسته ملت و کشور و نظام جمهوری اسلامی است، انجام وظیفه کنند.

بر اساس این گزارش، معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت نیز در این جلسه به بیان مشکلات مربوط به این حوزه پرداخت و گفت: اگر بستر مناسب در این حوزه نداشته باشیم، دانشجویان نمی توانند با آرامش به آموزش علم و دانش بپردازند.

فراهانی با تأکید بر اینکه باید به لحاظ رفاهی و فرهنگی بستر خوبی فراهم کنیم، گفت: با کمک گرفتن از صندوق رفاه می‌توانیم بخشی از مشکلات دانشجویان را مرتفع کنیم.

وی افزایش خوابگاه های دولتی، پرداختن به برنامه های فوق برنامه و تربیت بدنی و افزایش سرانه کلی برای فراهم کردن زمینه برای آموزش هر چه بهتر دانشجویان را از برنامه های معاونت فرهنگی و دانشجویی ذکر کرد و گفت: امیدواریم با مدیران و کارشناسان با انگیزه در این معاونت بتوانیم در این حوزه تحولی را در جهت تعالی ایجاد کنیم.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها