امروز : یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 20
۲۱:۱۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 94376
تاریخ انتشار: ۱۷ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 37
به گزارش خبرنگار انتظامی فارس، سردار محمدرضا مقیمی در مراسم معارفه خود به عنوان رئیس پلیس آگاهی اظهار داشت: این موقعیت را فرصتی برای خدمت به نظام ...

به گزارش خبرنگار انتظامی فارس، سردار محمدرضا مقیمی در مراسم معارفه خود به عنوان رئیس پلیس آگاهی اظهار داشت: این موقعیت را فرصتی برای خدمت به نظام جمهوری اسلامی ایران و مردم می‌دانم و سعی دارم تا کوله باری از حسنات برای پرسنل و خیرات و برکات برای مردم داشته باشم.

وی با اشاره به اینکه در پلیس آگاهی ناجا وارث فرماندهان بزرگی هستیم گفت: سعی دارم تا با تلاش و کوشش حق شاگردی را در کنار این عزیزان اداء کنم.

رئیس پلیس آگاهی ناجا با بیان اینکه این پلیس سازمانی شجاع و غیرتمند است افزود: باید برنامه‌های منظم و دقیقی در این پلیس به اجرا درآوریم.

سردار مقیمی اولویت اول این پلیس را تربیت ، آموزش و تحقیقات برشمرد و افزود: از دیگر برنامه‌های ما توسعه و تقویت فعالیت‌های اطلاعاتی با رویکرد مدیریت بر جرم است.

وی یاد آور شد: یکی دیگر از برنامه‌‌های ما در پلیس آگاهی که حرف اول را می‌زند هم‌افزایی و تعامل با دیگر پلیس‌های تخصصی و سازمان‌های بیرونی در جهت همکاری‌های بین بخشی است.

این مقام ارشد نیروی انتظامی بر ارتقاء توانمندی های علمی و کشف علمی جرم نیز تأکید کرد و افزود: به همین منظور توسعه سامانه‌ها و تقویت تجهیزات پلیس آگاهی امری ضروری است.

مقیمی همچنین ارزیابی عملکرد این پلیس و کارکنان آن را از دیگر برنامه‌های خود دانست و تصریح کرد: تلاش می‌‌کنیم تا پشتکار، تلاش، صبر، حوصله و متانت را در میان کارکنان خود نهادینه کنیم.

در مراسم امروز سردار اسماعیل احمدی مقدم طی حکمی سردار مقیمی را به سمت رئیس پلیس آگاهی ناجا منصوب کرد و از زحمات سردار سیدحسن بتولی نیز در این مراسم تقدیر شد؛ سردار بتولی به سمت معاون عملیات ناجا منصوب شد.
انتهای پیام/ 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها