امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۰۶:۱۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 94378
تاریخ انتشار: ۱۷ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 68
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از تبریز، محمد قاسملو  ظهر امروز در جلسه استانی IT با حضور مهندس جهانگردی معاون وزیر ارتباطات ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از تبریز، محمد قاسملو  ظهر امروز در جلسه استانی IT با حضور مهندس جهانگردی معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در استانداری اذربایجان شرقی با اشاره به اقدامات و بسترهای ایجاد شده در خصوص IT و تامین امنیت فضای سایبری و برنامه‌ریزی برای راه‌اندازی اینترنت ملی و افزایش پهنای باند اینترنت اشاره و اظهار کرد: در این خصوص باید تمام سازمان‌ها مرتبط با اجرای وظایف محوله خود، دولت را در رسیدن به اهداف خود یاری رسانند.

وی افزود: توجه ویژه و جدی مسئولان به مقوله فضای مجازی و آسان سازی و افزایش پهنای باند اینترنت، به نظر می‌رسد قبل از افزایش پهنای باند باید در صدد ارتقاء و افزایش ضریب اطمینان امنیت این فضا بوده و با آرامش خاطر نسبت به اجرای طرح‌های بعدی اقدام کرد در غیر اینصورت مشکلات جدیدی فضای مجازی و IT کشور را تهدید خواهد کرد.

قاسملو تصریح کرد: آزمایشگاه پلیس فتا مجهز بوده و از علم فارانزیک بهره می‌برد و در این خصوص تعامل هرچه بیشتر با دانشگاه‌ها را می‌طلبد و آمادگی این پلیس برای ارائه خدمات به سایر سازمان‌ها و ارائه مشاوره به ادارات برای تأمین امنیت مطلوب سیستم‌های اینترنتی در فضای سایبری را اعلام کرد.

رئیس پلیس فتا آذربایجان‌شرقی بار دیگر تاکید کرد: قبل از افزایش پهنای باند اینترنت باید ضریب اطمینان امنیت فضای مجازی را ارتقاء داده و با آرامش خاطر به دنبال اجرای طرح‌های بعدی گام برداریم.
انتهای پیام/60002/خ20/د1000
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها