امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 20
۰۱:۵۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 94383
تاریخ انتشار: ۱۷ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 38
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، خانم «جری لو» در سفر اخیر خود به ایران پس از بازدید از بخش‌های مختلف جمعیت هلال احمر، از ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، خانم «جری لو» در سفر اخیر خود به ایران پس از بازدید از بخش‌های مختلف جمعیت هلال احمر، از سازمان جوانان نیز بازدید و با وحید قبادی دانا رئیس سازمان و معاونان آن دیدار کرد.

وی پس از بازگشت از ایران در نامه‌ای به قبادی دانا نوشت: تمایل دارم از مهمان نوازی بسیار گرم و آموخته‌های با ارزشی که در مأموریت اخیر خود به جمعیت هلال احمر ایران داشتم، تشکر کنم.

وی تأکید کرد: در مورد کارهای برجسته‌ای که اعضا و داوطلبان جوان جمعیت هلال احمر ایران انجام می‌دهند، مطالب زیادی آموختم و تحت تأثیر فعالیت‌ها و برنامه‌هایی که توسط جوانان انجام می‌پذیرد، قرار گرفتم که بسیاری از آنان نوآورانه بود و می‌تواند برای جمعیت‌های دیگر کشورها الگوی بسیار مناسبی باشد.

رئیس یخش فعالیت داوطلبانه و جوانان صلیب سرخ در این نامه تأکید کرده است: همان طور که اشاره کردید، سازمان جوانان هلال احمر علاقه قوی برای همکاری‌های بین‌المللی دارد که این موضوع را با همکارانم در منطقه منا در میان گذاشتم و خلاصه‌ای از مأموریتم را به آنها ارائه کردم.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها