امروز : یکشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۶ - 2017 November 19
۰۹:۳۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 94388
تاریخ انتشار: ۱۷ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 36
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از زاهدان به نقل از پایگاه خبری پلیس سیستان و بلوچستان، سردار حسین رحیمی اظهار کرد: در پی کسب ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از زاهدان به نقل از پایگاه خبری پلیس سیستان و بلوچستان، سردار حسین رحیمی اظهار کرد: در پی کسب خبری مبنی بر اینکه تعدادی از قاچاقچیان مسلح قصد جابه‌جایی مقدار قابل توجهی مواد مخدر با استفاده از خودروهای تندرو در محورهای فرعی در حوزه سراوان را دارند، موضوع به طور ویژه در دستور کار ماموران مبارزه با مواد مخدر سیستان و بلوچستان قرار گرفت.

وی افزود: ماموران پس از مدت‌ها کار اطلاعاتی قاچاقچیان را زیر نظر گرفته تا اینکه در شب گذشته خودروها و مسیر تردد آنها را شناسایی کردند.

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان با بیان شناسایی یک دستگاه تویوتا و یک دستگاه پژو 405 متعلق به قاچاقچیان در شب گذشته، تصریح کرد: ماموران به رانندگان خودروها دستور ایست دادند ولی آنها بدون توجه به دستور پلیس با تیراندازی به سوی ماموران اقدام به فرار کردند.

این مسئول با بیان درگیری ماموران با قاچاقچیان مسلح گفت: پس از مدتی درگیری، قاچاقچیان با تنگ شدن عرصه برخود اقدام به آتش زدن خودرو تویوتا حامل مواد مخدر کرده و قصد فرار با خودرو پژو را داشتند که با اقدام به موقع ماموران خودرو توقیف و دو قاچاقچی دستگیر شدند.

وی اذعان کرد: ماموران با همکاری نیروهای امدادی آتش را خاموش و در بازدید از خودرو 825 کیلو و 600 گرم تریاک، 3 کیلو و 150 گرم مرفین کشف کردند و 300 کیلو تریاک نیز در آتش امحا شد.

انتهای پیام/75009/‌ش/پو3002
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها