امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۱۶:۴۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 9439
تاریخ انتشار: ۱ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۴۰
تعداد بازدید: 96
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی صبح امروز (چهارشنبه پارلمان) و در ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی صبح امروز (چهارشنبه پارلمان) و در ادامه رسیدگی به جزئیات لایحه بودجه سال 1392 کل کشور، بندهای 14 و 15 این لایحه را مورد بحث و بررسی قرار داده و به تصویب رساندند.

به موجب مصوبه مجلس، همه شرکتهای دولتی موضوع ماده 5 قانون مدیریت خدمات کشوری مصوبه 1386 موظف شدند با رعایت ماده 4 قانون محاسبات عمومی کشور مصوب 1366 برای هر یک از طرحهای منابع داخلی مصوب مجمع عمومی خود اعم از مشارکت با بخش خصوصی و یا سرمایه‌گذاری به طور مستقیم، برای یکبار با معاونت برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهور موافقت‌نامه مبادله کنند. چنانچه حجم سرمایه‌گذاری از 25 درصد سرمایه‌گذاری پیش‌بینی شده فراتر رود، شرکتها موظف به اصلاح موافقت‌نامه هستند.

وکلای ملت در بند 15 بودجه 92 نیز مقرر کردند که عبارت «معاونت برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهور» جایگزین بند 3 ماده 39 قانون اجرای سیاست‌های کلی اصل 44 قانون اساسی می‌شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها