امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 25
۰۱:۰۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 94390
تاریخ انتشار: ۱۷ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 37
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از تبریز، اسدالله درویش‌امیری بعد از ظهر امروز در دیدار با معاون عمرانی استاندار ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از تبریز، اسدالله درویش‌امیری بعد از ظهر امروز در دیدار با معاون عمرانی استاندار آذربایجان‌شرقی اظهارکرد: حوزه گردشگری سهم اساسی و بسیار مهمی در امر اشتغال و تقویت حوزه اقتصادی کشور دارد بنابراین باید تلاش کرد تا این امر تسهیل شود.

وی یکی از راهکارهای توسعه گردشگری در کشور را تسهیل شرایط سرمایه‌گذاری و حضور فعال سرمایه‌گذاران در این بخش توصیف کرد.

درویش امیری فرهنگ غنی و اصالت تاریخی با چارچوب اخلاقی و فضای گردشگری متفاوت با تمام دنیا را از مزیت‌های ایران در جذب گردشگران خواند و گفت: با تقویت زیرساخت‌های گردشگری می‌توانیم در آینده‌ای نه چندان دور شاهد رونق بیش از پیش این حوزه باشیم.

افزایش ورود گردشگر داخلی و خارجی به آذربایجان‌شرقی

معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی نیز در این دیدار با اشاره به افزایش ورود گردشگر داخلی و خارجی به استان بر لزوم توسعه زیرساخت‌ها در آذربایجان‌شرقی تاکید کرد.

محمدصادق پورمهدی خاطر نشان کرد: نعمت‌های طبیعی و تاریخی فراوانی در مناطق مختلف استان وجود دارد که بخش خصوصی می‌تواند با حمایت دولت این ظرفیت‌ها را برای هرچه فعال‌تر شدن گردشگری به کار گیرد.

وی تصریح کرد: اقدامات اداره‌کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان شرقی برای احیای آثار تاریخی استان و انجام پروژه‌های جدید و معرفی شایسته این آثار به گردشگران قابل تقدیر است.

آذربایجان شرقی مقصد بزرگ گردشگری

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان شرقی نیز با بیان اینکه گردشگری امروز برای سرمایه‌گذاری حوزه‌ای سود ده با آینده‌ای روشن است، اظهار کرد: آذربایجان شرقی امروز توانسته خود را به عنوان یک مقصد مهم و بزرگ گردشگری و محلی امن برای سرمایه‌گذاری بشناساند.

فرزین حق پرست عمده مشکلات پیش روی سرمایه‌گذاران را با مشارکت دستگاه‌های اجرایی قابل رفع دانست و اظهار امیدواری کرد مشکلات پیش روی سرمایه‌گذاران که در طی جلسات متعدد احصا شده مرتفع شود.
انتهای پیام/60001/ش30/د1000
برچسب ها:
آخرین اخبار