امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۱۹:۱۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 94392
تاریخ انتشار: ۱۷ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 36
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از اردبیل، جاهد شعاع عصر امروز در جلسه معاونان آموزشی ناحیه دو اردبیل اظهار کرد: پذیرش این ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از اردبیل، جاهد شعاع عصر امروز در جلسه معاونان آموزشی ناحیه دو اردبیل اظهار کرد: پذیرش این تعداد از دانش‌آموزان در سال‌های اخیر بی‌سابقه بوده و برگ زرینی از افتخارات علمی ناحیه دو اردبیل به شمار می‌رود.

وی تصریح کرد: از این تعداد 26 نفر از دبستان دخترانه شاهد دو و 22 نفر نیز از دبستان پسرانه شاهد دو به مراکز استعدادهای درخشان راه پیدا کردند و از لحاظ آمار پذیرفته‌شدگان هر دو آموزشگاه رتبه اول را در بین آموزشگاه‌های ابتدایی دخترانه و پسرانه استان به خود اختصاص داده‌اند.

مدیر آموزش و پرورش ناحیه دو اردبیل با تشکر و قدردانی از زحمات ارزشمند دانش‌آموزان، معلمان، عوامل اجرایی آموزشگاه و اولیای دانش‌آموزان آنها که مایه فخر و مباهات مدیریت آموزش و پرورش ناحیه دو اردبیل شدند، بیان کرد: سه نفر از دانش‌آموزان سال سوم رشته علوم تجربی دبیرستان استعدادهای درخشان محقق اردبیلی ناحیه نیز موفق شدند در امتحانات نهایی خردادماه 93 معدل کتبی و معدل کل 20 را کسب کنند.

شعاع در بخش دیگری از سخنان خود اضافه کرد: درسا سامانی، سحر ظفرمندی و آیلار محمدی سه دانش‌آموز سال سوم رشته علوم تجربی از مرکز استعدادهای درخشان فرزانگان محقق اردبیلی هستند که در پایان سال تحصیلی جاری و امتحانات نهایی خردادماه موفق به کسب نمره 20 در معدل کتبی و معدل کل شدند.

وی گفت: این موفقیت‌ها نشان از تلاش و همت دبیران و معلمان دلسوز مجموعه آموزش و پرورش دارد که سعی داشتند بهترین شیوه‌ها را به کار گیرند تا استعدادهای ناب این چنین شکوفا شوند.

شعاع از برنامه‌ریزی‌های مستمر برای ارزشیابی تحصیلی دانش‌آموزان و کنترل و نظارت بر نحوه کیفی این فعالیت‌ها خبر داد و افزود: امیدواریم در سایه این برنامه‌ریزی‌ها همچنان دانش‌آموزان ناحیه دو اردبیل درخشش ملی و استانی داشته باشند.

انتهای پیام/62004/غ20/ظ1004
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها