امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۰۵:۴۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 94405
تاریخ انتشار: ۱۷ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 37
به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در اسلام آباد، خواجه‌ محمد‌آصف وزیر دفاع پاکستان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: عملیات ...

به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در اسلام آباد، خواجه‌ محمد‌آصف وزیر دفاع پاکستان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: عملیات ارتش در وزیرستان شمالی تا پاکسازی کامل تروریست‌ها ادامه دارد.
وی افزود: در حال حاضر نمی‌توان برای پایان عملیات ارتش زمان تعیین کرد با این وجود دولت تلاش می‌کند اعتماد احزاب سیاسی برای حمایت از عملیات ضرب عضب را بدست آورد.

وزیر دفاع پاکستان تأکید کرد: تا کنون عملیات ضرب عضب موفقیت‌آمیز بوده و در تلاش هستیم این عملیات در مدت زمان کمتری تکمیل شود.

وی بیان کرد: مردم از عملیات ارتش پشتیبانی می‌کنند و این موضوع بزرگترین دلگرمی برای نظامیان شرکت کننده در این عملیات می‌باشد.

خواجه‌ محمد‌آصف تأکید کرد: دولت پاکستان تلاش می‌کند کشور را از خطرهای داخلی و خارجی نجات داده و با خلوص نیت و همراهی مردم تروریسم را برای همیشه ریشه‌کن کند.

وزیر دفاع پاکستان با اشاره به نقش مهم رسانه‌ها در حمایت از ارتش عنوان کرد: خبر پیروزی‌های ارتش در مبارزه با تروریسم باید به طور صحیح و به سرعت منتشر شود تا مردم از فداکاری سربازان ارتش اطلاع پیدا کنند.
خواجه‌محمد‌آصف در پایان گفت: ارتش پاکستان به دنبال برقراری امنیت پایدار در کشور است و می‌تواند تروریسم را برای همیشه ریشه‌کن کند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها