امروز : پنجشنبه ۲ شهریور ۱۳۹۶ - 2017 August 24
۰۶:۲۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 94408
تاریخ انتشار: ۱۷ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 25
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از شبکه العالم، کنترل ارتش سوریه بر شهر استراتژیک «الصناعیه» حلب برای تأمین امنیت شرق و ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از شبکه العالم، کنترل ارتش سوریه بر شهر استراتژیک «الصناعیه» حلب برای تأمین امنیت شرق و شمال این شهر انجام می گیرد و به گفته یک منبع بلند پایه سوری، ارتش با هدف پاکسازی شهر حلب از وجود تروریست ها، 70 درصد از آن شهر را به محاصره خود درآورده است و به زودی بقیه بخش های شهر نیز به کنترل ارتش درخواهد آمد.

محمد عیسی، کارشناس نظامی ارتش سوریه اعلام کرد که ارتش تلاش می کند محاصره نظامی خود در شهر حلب را تکمیل کند و تاکنون موفق شد بر شهر الصناعیه و برخی از روستاهای حومه آن به طور کامل مسلط شود.

ارتش سوریه توانسته است خطوط کمک رسانی گروههای مسلح را در جبل الزاویه و اطراف سراقب و اریحا قطع کند. ارتش سوریه همچنین توانست یک کارگاه ساخت خمپاره را در شهر شیخ نجار در شمال حلب تصرف کند.

در همین حال، سخنگوی ائتلاف مخالفان سوری گفت که ارتش در آستانه وارد شدن در شهر حلب است و اوضاع نظامی در اطراف حلب در حال شدت گرفتن است.

ارتش سوریه در تازه ترین عملیات خود بر روستای "کفرصغیر" در شمال حلب مسلط شد.

ارتش سوریه در تازه‌ترین عملیات خود ضمن بازپس‌گیری شهرک "کفرصغیر" در حومه حلب، با حمله به پایگاه‌های تروریست‌ها در نقاط مختلف این کشور، شمار قابل توجهی از آنها را به هلاکت رساند.

ارتش سوریه دو روز گذشته بر بزرگترین مواضع تروریست ها در حلب که شهر «الصناعیه» است به طور کامل مسلط شد و روز قبل نیز کنترل منطقه «الشیخ نجار» در شمال حلب را در اختیار گرفت.

انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار