امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 24
۰۵:۵۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 9441
تاریخ انتشار: ۱ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۴۰
تعداد بازدید: 99
به گزارش خبرنگار دفاعی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سردار احمد وحیدی وزیر دفاع در پنجمین همایش جوان سرباز که صبح امروز برگزار شد، ...

به گزارش خبرنگار دفاعی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سردار احمد وحیدی وزیر دفاع در پنجمین همایش جوان سرباز که صبح امروز برگزار شد، اظهار داشت: سربازان نقطه کانونی در قلب نیروهای مسلح هستند و عنصری معنویت‌گرا، عقیده‌مند و هدف‌دارند.

وی افزود: ‌آرامش اجتماعی و امنیت شهرهای‌مان بخش قابل توجهی از آن ناشی از بخش و حضور سربازان است.

وحیدی ادامه داد: ‌اینکه کشورهای متجاوز و قدرت‌های سلطه‌طلب به خود اجازه می‌دهند به رغم میل باطنی کمترین سوء عملی نسبت به جمهوری اسلامی در صحنه نظامی اعمال کنند، ناشی از حضور مقتدرانه سربازان است.

وزیر دفاع در بخش دیگری از سخنانش تصریح کرد: امروز توطئه‌های فراوانی علیه کشورمان از خارج و احیانا عوامل داخلی آنها اعمال می شود اما به رغم همه این توطئه‌ها امنیت و آرامش را در کشور می‌بینیم که ناشی از حضور خردمندانه سربازان ماست.

وحیدی با اشاره به انتخابات پیش‌رو اظهار داشت: در حماسه سیاسی که در پیش است، سربازان در کنار ملت بزرگ ایران نقش‌آفرینی خواهند بود.

وی با بیان اینکه امروز در آستانه تحقق حماسه سیاسی هستیم، گفت: حماسه سیاسی محصول حضور قدرتمندانه مردم در صحنه و حضور هوشیارانه افواج انسانی در ساحت سیاست است و نقطه عطف جدیدی را در کشور رقم می‌زند.

وی با بیان اینکه امروز در آستانه تحول جدید هستیم، اظهار داشت: کشورمان در مسیر رشد و بالندگی پله‌های جدید را به سمت قله‌ها طی می‌کند و این انتخابات پلکانی جدید برای رشد و پیشرفت کشور پیش‌روی ملت قرار می‌دهد.

وزیر دفاع تاکید کرد: امروز شاهدیم که قدرت جمهوری اسلامی ایران در همه عرصه‌هایی که در منطقه خاورمیانه می‌گذرد نمایان است و این نشان از این دارد که ما در طی مسیر پر افتخاری که امروز ما را با قدرت به جلو می‌برد، لحظه‌ای نمانده‌ایم.

وزیر دفاع همچنین تاکید کرد: ‌امیدواریم بزودی پیروزی نهایی و شکست نظام سلطه را جشن بگیریم.

وحیدی در ادامه سخنانش گفت: ‌امروز در قالب طرح سرباز نخبه بسیاری از طرح‌های پیچیده وزارت دفاع توسط سربازان انجام می‌گیرد.

وی افزود: نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران از قدرتمندترین، هوشیارترین و آماده‌ به کارترین نیروهای مختلف جهان بوده است.

وزیر دفاع بر نقش درخشان سربازان در همه صحنه‌های کشور از خلیج فارس و دریای عمان تا دورترین نقاط مرزی کشور تاکید کرد.

وی افزود: سربازان در جمهوری اسلامی و نیروهای مسلح ما با آنچه که دنیا می‌گذرد کاملا متفاوت است. تربیت و معنویت‌گرایی ویژگی سربازان ماست و آنها کارنامه درخشانی در دفاع از کشور دارند.

وحیدی در پایان با اشاره به تعبیر امام علی (ع) راجع به نظامیان گفت:‌ نظام اجتماعی مبتنی بر نظامیان و نیروهای مسلح و نظام سیاسی به وسیله آنها عزت می‌گیرد و سربلند می‌شود.

در ادامه این مراسم تمبر یادبود پنجمین جشنواره جوان سرباز توسط سردار وحیدی و وزیر ورزش و جوانان باطل شد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها