امروز : شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 21
۰۷:۰۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 94414
تاریخ انتشار: ۱۷ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 39
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه سعودی «الشرق»، عبدالله بن محمد بن ابراهیم آل الشیخ، رئیس مجلس مشورتی عربستان ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه سعودی «الشرق»، عبدالله بن محمد بن ابراهیم آل الشیخ، رئیس مجلس مشورتی عربستان با اشاره به حملات و انفجارهای اخیر در جنوب این کشور اعلام کرد که عربستان کشور امنی است و با خوارج جنایتکار مقابله خواهد کرد.

عبدالله بن محمد ضمن محکومیت حمله افراد مسلح وابسته به القاعده به شهر شروره در جنوب عربستان و در پی آن کشته شدن چهار نیروی امنیتی سعودی تاکید کرد: حمله جنایت آمیزی که نیروهای امنیتی عربستان در شهر «شروره» را هدف قرا داده است، گمراهی این گروه ظالم و بی دینی و بی اخلاقی آنها را نشان می دهد که در ماه مبارک رمضان اقدام به قتل نیروهای امنیتی عربستان کرده است.

عناصر مسلح وابسته به القاعده دو روز گذشته به گذرگاه الودیعه در جنوب عربستان حمله کردند که در پی آن چهار نیروی امنیتی این کشور کشته شدند.

برخی منابع خبری نیز گزارش دادند که افراد مسلح شب گذشته به مسئولان امنیتی عربستان در هتل «الهمامی» در شهر شروره در جنوب این کشور حمله کردند. این در حالی است که منصور الترکی، سخنگوی وزارت کشور عربستان تبادل آتش میان نیروهای امنیتی و افراد مسلح در این هتل را تکذیب کردند.

منصور الترکی در پی کشته شدن چهار نیروی امنیتی عربستان با اذعان به ضعف نیروهای امنیتی در مرزهای عربستان، خواستار تقویت امنیت در مرزها شد.

گروه القاعده در یمن در بیانیه ای مسئولیت انفجار در جنوب عربستان را بر عهده گرفت.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها