امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۰۰:۴۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 94418
تاریخ انتشار: ۱۷ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 34
به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در پیشاور، «راحیل شریف» فرمانده ارتش پاکستان در مورد مبارزه با تروریسم در این کشور ...

به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در پیشاور، «راحیل شریف» فرمانده ارتش پاکستان در مورد مبارزه با تروریسم در این کشور گفت: مبارزه با تروریسم به وزیرستان شمالی محدود نمی‌شود و ارتش تا نابودی کامل شبه‌نظامیان به عملیات در سراسر پاکستان ادامه می‌دهد.

وی افزود: نیروهای ارتش پاکستان به فعالیت علیه شبه‌نظامیان در این کشور ادامه می‌دهند.

شریف ضمن تشکر از مردم پاکستان برای حمایت از عملیات ارتش این کشور اظهار داشت: با پشتوانه مردم عملیات علیه شبه نظامیان تا نابودی کامل ترویست‌ها ادامه می‌یابد.

وی ضمن همدردی با جنگزدگان وزیرستان شمالی گفت: ارتش پاکستان مردم این مناطق قبایلی را تنها نمی‌گذارد و در حد توان آن‌ها را همراهی خواهد کرد.

شریف از مردم این کشور خواست به جنگزدگان وزیرستان شمالی کمک کنند.

فرمانده ارتش پاکستان تاکید کرد: به محض پایان جنگ در وزیرستان شمالی ارتش پاکستان در بازسازی این مناطق  با مردم قبایلی همکاری می‌کند.

وی در بازدید از «میران‌شاه» مرکز وزیرستان شمالی، موفقیت در عملیات «ضرب عضب» را به فرماندهان ارتش پاکستان تبریک گفت و از سربازان زخمی‌ این جنگ نیز عیادت کرد.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها