امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۰۱:۴۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 94419
تاریخ انتشار: ۱۷ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 37
  به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در کابل، «سید حسین فاضل سانچارکی» عضو ستاد انتخاباتی عبدالله عبدالله در جمع ...

  به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در کابل، «سید حسین فاضل سانچارکی» عضو ستاد انتخاباتی عبدالله عبدالله در جمع خبرنگاران اظهار داشت: تیم تحول و تداوم پیشنهادهای تیم اصلاحات و همگرایی را مبنی بر بازشماری هفت هزار محل مشکوک رای‎گیری را پذیرفته است.

این در حالی است که گفته می‌شود تیم اصلاحات و همگرایی به رهبری عبدالله بر بازشماری 11 هزار رای تاکید کرده است.

این محلات رای‌گیری شامل صندوق‎هایی است که بر اساس گفته‌ها آرای آن‎ها بیش از 595 رای بوده و میزان مشارکت زنان نسبت به مردان بیشتر بوده است.

«آزیتا رفعت»، عضو ستاد انتخاباتی اشرف غنی احمدزی نیز توافق گروه‎های فنی دو تیم انتخاباتی در مورد بازشماری هفت هزار محل رای‌گیری را تآئید کرده است.

پیش از این هیئت ناظران اتحادیه اروپا نیز گفته بود که آری 6 هزار محل رای‎گیری دور دوم انتخابات ریاست جمهوری افغانستان باید بازشماری شود.

احمد یوسف نورستانی رئیس کمیسیون مستقل انتخابات افغانستان امروز دوشنبه اعلام کرد که «اشرف غنی»، اقتصاددان برجسته افغان، با کسب 56.44 درصد آراء به عنوان برنده انتخابات ریاست جمهوری شناخته شده است.

‎انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار