امروز : چهارشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۶ - 2017 September 20
۱۷:۰۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 94438
تاریخ انتشار: ۱۷ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 14
به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دمشق، نیروهای ارتش و امنیتی سوریه از روز گذشته اقدام به جمع‌آوری موانع نظامی و ...

به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دمشق، نیروهای ارتش و امنیتی سوریه از روز گذشته اقدام به جمع‌آوری موانع نظامی و امنیتی کردند که در دمشق، پایتخت سوریه نصب کرده بودند، این درحالی است که مدتی است، استان دمشق در وضعیت امنیتی مناسب و رضایت‌بخشی به سر می‌برد.

«سلیم الحربا»، تحلیلگر امور نظامی و استراتژیک سوریه در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دمشق تصریح کرد: عملیات‌هایی ارتش سوریه در ریف دمشق، در جنوب سوریه به اجرا گذاشته و منجر به تسلط ارتش بر بخش‌هایی بزرگ و وسیعی از این منطقه شده، موجب تامین امنیت بیش از پیش دمشق شده است.

حربا افزود: تامین امنیت دمشق که شاهد پذیرای بیشترین پناهجویان از نقاط مختلف کشور از جمله ریف دمشق بوده، بدون تردید روند آشتی‌ها و مصالحه‌های ملی در بسیاری از مناطق دمشق و ریف آن را تسریع می‌بخشد و سرانجام موجب تامین امنیت بیش از پیش مناطق مختلف استان طی روزهای آینده خواهد شد.

این کارشناس امور نظامی و استراتژیک افزود: استراتژی ارتش سوریه در این منطقه بر تامین امنیت پایتخت با محاصره گروه‌های مسلح در دو منطقه غوطه شرقی و غربی دمشق متمرکز و همین امر موجب شده تا خطر گروه‌های مسلح از جمله حملات خمپاره‌ای و خودروهای بمبگذاری شده آنها از بسیاری از مناطق پایتخت و مناطق اطراف آن دور شود.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها