امروز : جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 20
۲۰:۱۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 94445
تاریخ انتشار: ۱۷ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 28
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، فریال بهزاد (کارگردان)، رسول صدرعاملی (کارگردان)، محمد علی صفورا (کارگردان)، دکتر جواد حاتمی ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، فریال بهزاد (کارگردان)، رسول صدرعاملی (کارگردان)، محمد علی صفورا (کارگردان)، دکتر جواد حاتمی و امیر اسفندیاری اعضای هیات انتخاب بخش بین الملل بیست و هشتمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان را تشکیل می‌دهند.  این افراد قرار است از بین فیلم های ارسال شده از جهان، آثار برگزیده را انتخاب کنند.

فریال بهزاد دانش آموخته رشته تولید و کارگردانی فیلم از دانشگاه بوستن آمریکا است که در زمینه‌های فیلم مستند و سینمایی فعالیت داشته است و به عنوان مدرس کارگردانی در دانشگاه سوره و دانشکده صدا وسیما مشغول به کار بوده است. وی رئیس هئیت مدیره مؤسسه سینمایی فانوس خیال است و در کارنامه خود چندین فیلم سینمای کودک دارد.

رسول صدرعاملی فیلمساز شناخته شده سینمای کشور که در چندین دوره گذشته از اعضاء داوران سیفژ در جشنواره بوده است. همچنین وی چندین فیلم در حوزه سینمای کودک کارگردانی کرده است. 

محمدعلی صفورا، دانش آموخته کارگردانی سینما و انیمیشن و دکترای پژوهش هنر است که علاوه بر فعالیت‌‌های دانشگاهی بیش از 20 سال در زمینه سینمای کوتاه و انیمیشن فعالیت داشته است. او عضو هیئت علمی گروه انیمیشن دانشگاه تربیت مدرس، داور و برگزیده چندین جشنواره ملی و بین المللی است.

دکتر جواد حاتمی دارای مدرک دکترای روانشناختی و عضو هیات علمی دانشگاه تهران می‌باشد وی پیشتر عضو گروه کودک و نوجوان و خانواده شبکه یک (۱۳۸۴- ۱۳۷۸) بوده است.

امیر اسفندیاری که در حال حاضر مدیریت امور بین‌الملل بنیاد سینمایی فارابی را برعهده دارد، مسئولیت واحد تولید مشترک امور بین الملل بنیاد سینمایی فارابی، مدیریت بازار فیلم ایران، مسئولیت امور بین‌الملل جشنواره‌های فیلم فجر و کودکان و نوجوانان در دوره‌های مختلف، عضویت در هیئت مدیره جشنواره آسیا اقیانوسیه و عضویت در هیئت مدیره سیفژ را در کارنامه دارد.

بیست‌ و هشتمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان از 11 تا 14مهر ماه در اصفهان برگزار خواهد شد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها