امروز : سه شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 20
۱۴:۰۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 94485
تاریخ انتشار: ۱۷ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۳:۵۸
تعداد بازدید: 68
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری «عرب 48»، نتایج تحقیقاتی که در دادگاه مرکزی قدس در مورد شهادت نوجوان ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری «عرب 48»، نتایج تحقیقاتی که در دادگاه مرکزی قدس در مورد شهادت نوجوان فلسطینی «محمد ابوخضیر» در حال جریان است حاکی از آن است که 6 متهم صهیونیست بازداشت شده در این زمینه از یک خانواده هستند که به دو گروه تقسیم شده‌اند و گروه اول ابوخضیر را به شهادت رسانده و گروه دوم نقش پشتیبانی در این جنایت داشته است.

پلیس اسرائیل به 6 فرد دستگیر شده اتهاماتی از قبیل عضویت در گروه‌های افراطی، ربودن و قتل، توطئه برای انجام جنایت، داشتن وسایل قتل و نیز ارتکاب جنایت به دلایل نژادپرستی را وارد کرده است.

بر اساس گزارشهای خبری قرار است افرادی که به این جنایت اعتراف کرده‌اند از نظر روانی مورد بررسی قرار بگیرند.

از 6 متهمی که به جرم به شهادت رساندن نوجوان فلسطینی «محمد حسین ابوخضیر» بازداشت شده بودند سه نفر آنها به این جنایت اعتراف کردند و صحنه جرم را برای پلیس بازسازی کردند.

ابوخضیر نوجوان 15 ساله فلسطینی بود که چهارشنبه گذشته توسط گروهی از شهرک‌نشینان در قدس شرقی ربوده شده و ساعتی بعد جسد سوخته وی، در جنگل‌های اطراف پیدا شد. نتایج کالبدشکافی نشان می‌دهد که وی زنده به آتش کشیده شده است.

شهادت فجیع ابوخضیر با واکنش گسترده در شبکه‌های اجتماعی و نهایتا رسانه‌ها منجر شد. فشار رسانه‌‌ای و تظاهرات‌های گسترده در قدس اشغالی نهایتا مقامات رژیم‌صهیونیستی را وادار به واکنش کرد. پلیس اسرائیل دو روز قبل 6 صهیونیست را به اتهام قتل محمد حسین ابوخضیر بازداشت کرد.
انتهای پیام/ی
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها