امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۰۲:۲۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 9450
تاریخ انتشار: ۱ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۴۰
تعداد بازدید: 203
خبرنگاران خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در حوزه‌های خبری خود برخی اخبار و زمزمه‌های خبری را می‌شنوند یا دریافت می‌کنند که بعضاً ...

خبرنگاران خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در حوزه‌های خبری خود برخی اخبار و زمزمه‌های خبری را می‌شنوند یا دریافت می‌کنند که بعضاً جزئیات دقیقی  از آنها مشهود نیست و یا روایی آنها به درجه‌ای نرسیده ‌است که به عنوان خبر مستقل منتشر شوند. در عین حال، بخش عمده‌ای از این شنیده‌ها پس از چندی، با دریافت جزئیات و مستندات بیشتر، به عنوان خبر مستقل بر روی خروجی قرار می‌گیرند.

به منظور آگاهی مخاطبان از این شنیده های خبری، خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در نظر دارد هر هفته برخی از این اخبار را در قالب بسته‌ای با عنوان «زمزمه‌های فارس» ارائه ‌کند که این بسته، امروز فراروی شماست.

* پسرم مظلوم است
اخیراً پدر یکی از داوطلبان شورای شهر در جمع برخی از هم‌فکرانش گفته است بعد ازشنیدن خبر رد صلاحیت پسرم در انتخابات شوراها برای مظلومیت فرزندم گریه کردم.

*مشارکت بالا در روستاها
یکی از مراکز برگزاری نظرسنجی اعلام کرد بالاترین مشارکت در انتخابات آتی مربوط به روستاها است.

براساس این نظرسنجی میزان مشارکت در مراکز استان‌ها 56درصد، کلان‌شهر‌ها 48درصد، شهر‌های کوچک 72درصد، و روستاها 77 درصد برآورد شده است.

* تبیین ویژگی‌های نامزد اصلح از سوی جامعتین
شنیده شده است باتوجه به حساسیت انتخابات آتی قرار است جامعتین به طور  مصداقی از نامزد خاصی حمایت نکند و فقط به تبیین ویژگی‌های نامزد اصلح بپردازد.

*اولتیماتوم بشار به رژیم اسرائیل
در پی دیدار یکی از مقامات ایرانی با بشار اسد وی به این مقام ایرانی گفته است که ما به رژیم اسرائیل پیغام داده ایم در صورت تعرض مجدد این رژیم به سوریه قبل از آنکه دود ناشی از این حمله فروکش کند سرزمین های اشغالی را به طور گسترده مورد هدف قرار می‌دهیم.

* حامیان دولت 12 درصد
یک مرکز نظرسنجی اعلام کرد طبق برآوردهای صورت گرفته تاکنون تنها 14 درصد مردم هنوز نامزد مورد حمایت خود را برای انتخابات یازدهم انتخاب نکرده‌اند.


گروه‌های سیاسی
اصولگرایان
اصلاح طلبان
حامیان دولت
هنوز تصمیم نگرفته‌ام
میزان مشارکت
46 درصد
26 درصد
12 درصد
14 درصد

*دیدار مخفیانه سه نامزد با احمدی‌نژاد
اخیراً سه تن از داوطلبان انتخابات یازدهم ریاست جمهوری با احمدی‌نژاد دیدار داشته‌اند. گفتنی است این افراد از جریانات مختلف سیاسی بودند.

*ردصلاحیت وزیر دولت نهم
یکی از وزرای دولت نهم که برای انتخابات شوراها ثبت نام کرده بود از سوی بخش اجرایی و نظارت رد صلاحیت شد.

*بازداشتی مجمع فرد دیگری است
درپی انتشار برخی شایعات مبنی براینکه فردی که اخیراً در مجمع تشخیص مصلحت بازداشت شده یکی از فعالان رسانه‌ای جریان اصلاحات است مشخص شد نامبرده با این پرونده ارتباطی نداشته و فرد بازداشت شده شخص دیگری است.

*رایزنی‌ با آقازاده‌ها برای انحراف
گفته می‌شود «ا.م.ر» و «ا.ر» در راستا اهداف جریان انحرافی در امر برگزاری انتخابات مسئولیت ارتباطات‌گیری و رایزنی با آقازاده‌ها را عهده دار شدند.

*لیست واحد اصولگرایان برای شوراها
شنیده شده است لیست واحدی برای انتخابات شوراها از سوی اصولگرایان در حال تنظیم که احتمالاً‌ پرچم دار این لیست مهدی چمران باشد.

*90 سیاسی با محوریت ناکارآمدی دولت دهم
گفته می‌شود جریان اصلاح طلب درصدد تولید و انتشار 90 سیاسی جدید با محوریت ناکارآمدی دولت دهم هستند

*بیانیه‌ فرزندان موسوی برای تحریم
شنیده شده است فرزندان موسوی در حال تهیه بیانیه‌ای به نقل از پدرشان برای تحریم انتخابات هستند.

*دعوت از هاشمی برای تماشای «گذشته»
شنیده شده است  اصغر فرهادی برای اکران فیلم جدیدش با عنوان «گذشته» از هاشمی رفسنجانی نیز دعوت کرده است.

گفتنی است محوریت این فیلم نیز بحث «طلاق» و اتفاقات بعد از آن می‌باشد.

*لطیفی و جیرانی در فیلم ولایتی
 شنیده شده است قرار است آقایان لطیفی و فریدون جیرانی با همکاری هم دو فیلم انتخاباتی  آقای ولایتی را بسازند.

گفتنی است احتمالا در این پروژه از افرادی همچون جمال شورجه، محسن علی اکبری، محمدرضا شفیعی و حامد عنقا نیز استفاده شود. 

*در دولت من اصولگرایان نیستند
نامزد جریان انحرافی در جمعی ادعا کرده است: در دولت ما اصولگرایان نیستند و فقط امام زمانی‌ها حضور دارند، ما تا آخرین لحظه هستیم، کنار نمی‌کشیم مگر ما را شهید کنند.

*یک دلیل برای نرفتن به تایلند
شنیده شده است یکی از دلایل لغو سفر رئیس جمهور به تایلند پیگری وضعیت تائید صلاحیت نامزد مورد حمایتش است.

*دام‌های آلوده و سودجویان
شنیده شده است اخیرا تعدادی دام آلوده وارد کشور شده و برخی افراد سودجو به طور غیر مجاز  در حال توزیع این محصول  آلوده به شهرهای مختلف کشور هستند.

*مؤسسه زکات در آمریکا
شنیده شده است یک بنیاد زکات در ایالات متحده با مدیریت یکی از اتباع ترکیه راه‌اندازی شده است.

تبلیغ اخیر این بنیاد در شبکه الجزیره قطر براى کمک به آوارگان بحران سوریه نیز درحالی صورت می‌گیرد که ترکیه و قطر اصلى‏ترین بازیگران منطقه‏اى هستند که به‏دنبال سرنگونى حکومت کنونى سوریه و بر سر کار آوردن دولت دلخواه خود هستند.

*خاتمی بازهم به دنبال قدرت است
خوئینی‌ها در جلسه‌ای مطرح کرده است همانطور که قبلا هم گفتم  خاتمی چون که با یک تشر نظام عقب نشینی می‌کند نباید لیدر جریان اصلاحات باشد ولی نمیدانم چرا با پیغام پسغام دادن به این و آن قصد دارد خود را به عنوان لیدر معرفی کند.

لنکرانی یا میرکاظمی رئیس ستاد جلیلی
شنیده شده است از لنکرانی برای تصدی پست ریاست ستاد جلیلی دعوت شده است که لنکرانی آقای میرکاظمی را برای قبول این مسئولیت پیشنهاد داده است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها