امروز : جمعه ۳ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 22
۰۱:۱۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 94520
تاریخ انتشار: ۱۷ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۸:۵۰
تعداد بازدید: 106
نوذر شفیعی نماینده مردم ممسنی در مجلس شورای اسلامی در گفت‌و‌گو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به ...

نوذر شفیعی نماینده مردم ممسنی در مجلس شورای اسلامی در گفت‌و‌گو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به فضاسازی‌های طرف غربی در مذاکرات ایران با 5‌+‌1 گفت: خطوط قرمز و مسیری که تیم مذاکره‌کننده ما باید در مذاکرات طی کند مشخص است و از سوی دیگر دیپلمات‌های ما نیز دیپلمات‌های برجسته‌ای هستند و می‌دانند که در شرایط مختلف چگونه تصمیم بگیرند.

وی افزود: در داخل کشور جریانات مختلف سیاسی باید حمایت‌های لازم را از تیم مذاکره‌کننده به عمل آورند و مذاکره‌کنندگان کشورمان را بر اصرار و پافشاری بر حقوق ملت تشویق کنند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اظهار داشت: اگر مذاکرات ایران با 5‌+‌1 به سرانجام برسد نتایج مثبتی را برای طرفین مذاکره‌کننده به همراه خواهد داشت و در صورت به نتیجه نرسیدن مذاکرات برای افکار عمومی روشن خواهد شد که غرب فاقد صداقت لازم در مذاکرات است و هدفش از مذاکره کارشکنی، خرید زمان و ایجاد مزاحمت برای برنامه‌های جمهوری اسلامی ایران است.

شفیعی خاطرنشان کرد: ما حسن‌نیت خود را برای حل مسالمت‌میز مسائل نشان داده‌ایم و می‌توانستیم در ارتباط با مسائل هسته‌ای مذاکره‌ای نداشته باشیم و تنها به منظور رفع سوء‌تفاهمات حاضر به مذاکره شده‌ایم.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها