امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 24
۱۰:۰۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 9454
تاریخ انتشار: ۱ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۴۰
تعداد بازدید: 175
به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس ستاد افق تمدن اسلامی (عهد) طی بیانیه‌ای در حمایت از سعید جلیلی اعلام موجودیت ...

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس ستاد افق تمدن اسلامی (عهد) طی بیانیه‌ای در حمایت از سعید جلیلی اعلام موجودیت کرد.

در این بیانیه‌ آمده است: در این در هنگامه گذار جهان از پیچ تاریخی و در سال‌های میانه دهه پیشرفت و عدالت و در این زمانه بدر و خیبر که از سویی تمدن لیبرال دموکراسی سراشیبی سقوط را می‌پیماید و از دیگر سو پیروزی‌های بزرگ در مسیر رسیدن به تمدن نوین اسلامی در راه است و بیداری اسلامی طلیعه آن پیروزی ها را نوید می‌دهد؛ جمهوری اسلامی در برهه‌ای بس حساس و آزمونی بس تعیین کننده قرار گرفته است.

این بیانیه می‌افزاید: جبهه کفر و نفاق با همه ظرفیت هایش به میدان آمده و تلاش دارد تا با دست پازیدن به همه ابزارهای ممکن مگر بتواند خراشی بر پیکره عظیم این نظام مقدس اسلامی وارد آورد. استکبار جهانی با تمام نیروهای شیطانی اش در خارج از کشور و جبهه های ارتجاع و انحراف با ساده انگاری تمام در داخل کشور گمان برده اند که می‌توانند این حرکت همه جانبه به سمت تمدن نوین اسلامی را از راه اصلی خود خارج کنند.

«بدنه نخبگان ارزشی اجتماع بر این باورند که رسیدن به آرمان پیشرفت، قدم نهادن در جاده مقاومت را طلب می کند. و راه رفاه طلبی و لذت خواهی جز به سقوط و اضمحلال نخواهد انجامید. راه گفتمان انقلاب اسلامی از راه پراگماتیسم و عمل گرایی بدون پشتوانه دین و معنویت قطعاً و یقیناً جداست. چه آن که تجربه تکنوکراسی عمل‌گرا در دوره های قبل بوده که این گونه مخل حرکت سریع انقلاب اسلامی به سمت آرمان های بلند خویش گشته و سعی کرده تا با نشان دادن تمدن منحط غرب به عنوان راه نجات و سعادت، مسیر ملت بزرگ ایران را از حرکت به سمت فتح قله تمدن اسلامی منحرف کند؛ اما خوشبختانه مردم بصیر و آگاه ایران راه خویش را به سمت تحقق دولت اسلامی و در ادامه نیل به تمدن نوین اسلامی یافته‌اند و هرگز فریب این جوفروشان گندم نما را نخواهند خورد. که با سیاه جلوه دادن شرایط حال و گذشته و با شعار اصول گرایی و در کنار آن تأکید بر عمل گرایی خویش در پی کسب قدرت اند. اینان همانانند که در فتنه 88 سکوت اختیار کردند و اکنون نیز با سوء استفاده علنی از بیت المال منافع خود را دنبال می‌کنند.»

این بیانیه می‌افزاید: جبهه ارتجاع نیز شوربختانه هم چون شاگردی عقب مانده در مدرسه تاریخ از گذشته پر از شکست خویش درس نمی آموزد و دیگر بار پیرانه سر پای در میدانی می گذارد که خود می داند شکست در آن آخرین میخ را بر تابوت وی خواهد کوبید. گویا فراموش کرده است فریادهای مردم انقلابی ایران در 9 دی 88 را که چگونه این ورشکسته های سیاسی را به بازگشت به موطن خویش می‌خواندند و آن ها را دست‌نشانده‌های آمریکا و انگلیس و رژیم غاصب صهیونیستی معرفی می‌کردند. جای تعجب بسیار است که چگونه نمی‌بینند تاریخچه مدیریت 16 ساله خود را در رأس قدرت اجرایی کشور؛ شکست های سنگین در سیاست خارجی، فاصله طبقاتی بالا، نرخ های بیکاری و تورم سرسام آور، مدیریت فرهنگی لیبرال، آشوب های مکرر سیاسی و عدم آرامش جامعه، گرایش مدیران دولتی به اشرافی گری و بسیاری نقاط تاریک دیگر را و هنوز خود را گستاخانه منجی می پندارند و در هم افزایی با حلقه مطرود و بی ریشه انحرافی مردم را به خویش می‌خوانند.

این بیانیه ادامه می‌دهد: اما گفتمان انقلاب اسلامی با اصولی هم چون اعتقاد و التزام عملی و حقیقی به ولایت مطلقه فقیه، امید بخشی و نگاه روشن به آینده، ساده زیستی و پرهیز جدی از اشرافی گری، کارآمدی و مدیریت انقلابی و مکتبی، عدالت طلبی و مبارزه جدی و عملی با فساد، اخلاق مداری و انصاف در سنجش عملکردها و عدم سیاه نمایی نسبت به گذشته و توجه به دستاوردهای انقلاب اسلامی اکنون در تقابل جدی با جبهه های ارتجاع و انحراف و نفاق قرار گرفته است. نخبگان و فرهیختگان ارزشی جبهه انقلاب اسلامی دیدی متفاوت نسبت به آن چه در شعارهای دیگران توسعه (با مفهوم غربی آن) خوانده می شود به پیشرفت دارند. اعتقاد ما بر آن است که رشد فرهنگی جامعه را باید در میزان افزایش معنویت خواهی و رویکرد عامه مردم به معنویت جستجو کرد؛ رشد اقتصادی را در کاهش فاصله طبقاتی و برقراری سطح مطلوبی از عدالت اجتماعی و نگاه به تولید ملی باید یافت و پیشرفت سیاسی نظام اسلامی آن جا شکل خواهد گرفت که عزت و اقتدار نظام اسلامی عالم گیر شود.

در این بیانیه آمده است: جبهه فرهیختگان انقلاب اسلامی در سراسر کشور بر این باور است که هرجا گفتمان انقلاب اسلامی به خوبی تبیین شود اقبال همه طبقات جامعه را جلب خواهد کرد. و وظیفه این طبقه اجتماع است که به خوبی این گفتمان را در جامعه مطرح سازد. در همین راستا برای جامه عمل پوشانیدن به این هدف مقدس، ستاد افق تمدن اسلامی (ستاد عهد) متشکل از نیروهای فرهیخته و ارزشی دانشگاهی و حوزوی اعلام موجودیت کرده و وظیفه خود را تبیین گفتمان ناب انقلاب اسلامی در میان عموم جامعه می‌داند و نیز در کنار آن حمایت از پرچم‌دارا این گفتمان در انتخابات ریاست جمهوری 92 جناب آقای دکتر سعید جلیلی را رسالت خطیر خویش در این برهه قلمداد می‌کند.

«این ستاد در استان های قم، تهران، یزد، مازندران، کردستان، البرز، اصفهان و شهرستان کاشان، بوشهر، چهارمحال و بختیاری، کرمانشاه، سیستان و بلوچستان و لرستان آغاز به فعالیت نموده است. در همین راستا از تمامی علاقه‌مندان به حمایت از گفتمان انقلاب اسلامی به پرچمداری دکتر سعید جلیلی دعوت به عمل می آید تا با مراجعه به سایت این ستاد همکاری خویش را اعلام کنند. فعالین ستادی دکتر جلیلی می توانند از طریق شماره 66968249 021 و یا با ایمیل info@setadeahd.com با مسئولین ستاد عهد ارتباط برقرار کنند.»
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها