امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۰۵:۱۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 94540
تاریخ انتشار: ۱۷ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۲۲:۳۳
تعداد بازدید: 130
به گزارش گروه پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، به نقل از خانه ملت، علی طیب‌نیا، وزیر اقتصاد در جلسه امروز کمیسیون اقتصادی حضور ...

به گزارش گروه پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، به نقل از خانه ملت، علی طیب‌نیا، وزیر اقتصاد در جلسه امروز کمیسیون اقتصادی حضور یافت و به سؤال نمایندگان پاسخ داد.

بر اساس این گزارش، در جلسه امروز کمیسیون اقتصادی جوکار، فیروزی و زارع‌زاده نمایندگان مردم یزد، نطنز و مهریز در مجلس در مورد نحوه واگذاری معدن سنگ آهن مرکزی و معدن چغارد از طیب‌نیا سؤال پرسیدند و عنوان کردن این معدن جزء انفال محسوب می‌شود که طیب‌نیا در پاسخ مستنداتی ارائه داد که نمایندگان سئوال‌کننده قانع نشدند و مقرر شد در این زمینه بررسی‌های بیشتری انجام شود.

قاضی‌پور درباره نحوه تجدید ارزیابی بنگاه‌های اقتصادی و مالیات وارد بر درآمد آن‌ها سؤال پرسید که مقرر شد بررسی‌های بیشتر در جلسات بعدی انجام و مستندات ارائه شود.

وی ادامه داد: ایرانپور نماینده مبارکه در مورد ضعف سیستم بانکی و مشکلات در خدمات‌رسانی بانک‌ها از وزیر اقتصاد سؤال پرسید که طیب‌نیا در پاسخ گفت محدودیت منابع بانکی و اختصاص اعتبار به طرح‌های دیگری مانند مسکن مهر از دلایل کمبود منابع مالی در سیستم بانکی است.

ابراهیم کارخانه نماینده همدان در مورد دلیل وجود میزان بالای معوقات بانکی از طیب‌نیا سؤال کرد که وی گفت این معوقات از عملکرد ضعیف چند ساله ناشی شده و در حال حاضر برنامه‌ها برای وصول طراحی شده است که نهایتاً ابراهیم کارخانه قانع شد.

همچنین در جلسه امروز کمیسیون اقتصادی سؤال خانمحمدی، اسماعیلی و خسروی نمایندگان مردم ابهر، زنجان و سمنان در مجلس درباره نحوه وصول مطالبات بانکی مطرح شد که طیب‌نیا در پاسخ عنوان کرد تعداد زیادی از بدهکاران بزرگ بانکی از بخش تولید هستند و مقرر شد در این خصوص بررسی‌های بیشتری به‌عمل آید.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها