امروز : جمعه ۲۹ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 19
۱۳:۳۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 94554
تاریخ انتشار: ۱۸ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 19
به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، هشتمین دوره از جشنواره «ادبیات داستانی بسیج هنرمندان استان تهران» با ...

به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، هشتمین دوره از جشنواره «ادبیات داستانی بسیج هنرمندان استان تهران» با مشارکت بسیج هنرمندان استان تهران و بسیج هنرمندان کشوری در 20 شهریور سال جاری در دو رده سنی جوانان و بزرگسالان، در قالب داستان کوتاه و بلند، در تهران برگزار می‌شود.

نویسندگان و علاقه‌مندان به ادبیات داستانی برای شرکت در این جشنواره می‌توانند آثار خود را با موضوعات «سبک زندگی ایرانی و اسلامی»، «دفاع مقدس»، «مدیریت جهادی»، «انتظار و مهدویت»، «انقلاب اسلامی» و «زن و هویت اسلامی» به دبیرخانه هشتمین دوره از جشنواره «ادبیات داستانی بسیج هنرمندان استان تهران»، به دبیرخانه این جشنواره ارسال کنند.

 

 

علاقه‌مندان تا 10 مرداد سال جاری فرصت دارند تا برای دریافت فرم شرکت در این جشنواره، به سایت «انجمن ادبیات داستانی بسیج» به نشانی info@sbht.ir  یا سایت سازمان بسیج هنرمندان به سایت مراجعه کرده و یا برای کسب اطلاع بیشتر از نحوه برپایی این جشنواره با شماره تلفن‌های 73255640 الی 1 ، دورنگار 73255646 تماس حاصل کنند.

در این راستا علاقه‌مندان علاوه بر موارد فوق در صورت تمایل می‌توانند آثار خود را به نشانی دبیرخانه هشتمین جشنواره «ادبیات داستانی بسیج هنرمندان استان تهران» به نشانی تهران، میدان سپاه، خیابان پادگان ولیعصر (عج)، سپاه محمد رسول الله تهران بزرگ، درب بسیج اقشار، سازمان بسیج هنرمندان تهران بزرگ ارسال کنند.

بر اساس این گزارش، به برگزیدگان هر گروه سنی هشتمین جشنواره «ادبیات داستانی بسیج هنرمندان استان تهران»، جوایزی اهدا خواهد شد و آثار برگزیده نیز به صورت کتاب به چاپ خواهد رسید.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار